Názory a postoje

Sledovanosť je už viac ako 50.000 návštev

Sme hrdí, že sa s vami môžeme podeliť o túto novinku. Za mesiac január našu webovú stránku navštívilo neuveriteľných 50.000 unikátnych návštevníkov. Srdečne vám ďakujeme za to, že náš čítate a inšpirujete sa od nás. Pozrite si prehľad sledovanosti za január 2013 a trochu múdrosti k tomu.

50.828 unikátnych návštevníkov za mesiac január 2013

O takých číslach sa nám začiatkom roka ani nesnívalo. Tešili sme sa v máji 2012 z viac ako 30 tisícových návštev, ktoré postupne stúpali do decembra k 40-tim tisícom. Január však prekonal všetky naše očakávania. Zrejme na nový rok si viacerí z vás dávajú nové predsavzatia a návodov ako ich aj naplniť, nikdy nie je dosť. Nasledovné články, ktoré sme za posledný rok vyprodukovali, považujeme za tie najdôležitejšie:

Otvorte anabolické okná svojho zdravia

Spoliehajte sa iba na svoj talent a neuspejete

Stravovanie profesionálnych vojakov v realite

Čo je to glykemická nálož

Ako využiť svoj nekonečný potenciál

Zdravá dojčenská výživa pre dieťa

Opravte svoj zle fungujúci metabolizmus

Ako efektívne precvičiť brucho za 90 sekúnd?

Hierarchia výživových princípov a evolúcia

Prednáška na konferencii MEXPO

Schudnite 5kg za 3 dni bez cvičenia a diét

Pečivo a olivový olej patria k sebe

Mentálne zákony a ich vplyv na náš život (I.)

Mentálne zákony a ich vplyv na náš život (II.)

Je možné zvýšiť svoju silu až o 400%?

Význam školy a spôsoby efektívneho učenia

Ako zdravo pribrať na hmotnosti

Pomôžte svojim rodičom žiť dlhšie

Ako začína životný úspech

Parkour & Freerun ovplyvní tvoj úspech

 

Investujeme svoj čas i peniaze do tvorby hodnoty

Bolo ta naše životné rozhodnutie, zasvätiť svoj čas a úsilie do tvorby tohto projektu. Našim cieľom je produkovať tie najvýživnejšie a najužitočnejšie informácie aké budú kedy dostupné na slovenskom internete. Dokonca sme si určili aj hlbší zmysel a dôvody, PREČO pokračovať v tom, čo robíme

Všetky z hore uvedených článkov nám zabrali desiatky až stovky hodín času, ktoré sme investovali na ich vyprodukovanie. Neberieme však v úvahu dlhé roky a množstvo prostriedkov, ktoré boli potrebné na nadobudnutie vedomostí, skúseností i zručností. Tie stoja v najhlbšom základe našej tvorby a bez nich by tento projekt ani naša práca neexistovali. Určite sa mnohí pýtate, nie len ako to všetko stíhame, ale aj odkiaľ na to berieme finančné prostriedky. Pravda je taká, že v mnohých prípadoch si musíme zarobiť niekde úplne inde (tréningy [1], [2], [3], vystúpenia, služby, produkty [1], [2]), aby sme boli schopní financovať vlastnú tvorbu pre vás. Robíme to však s nadšením a veľmi nás to baví a napĺňa. Je to však zodpovedná úloha, ku ktorej sa staviame veľmi seriózne.

Ak sa však spoliehate len sami na seba (podnikanie), musíte mať riziko rozložené v rôznych projektoch, pretože inak sa len jedným z nich nemusíte uživiť. Ekonomika nepozná zľutovanie. Všetci sa musíme naučiť, že mať slobodu a prosperitu znamená prebrať zodpovednosť do vlastných rúk aj napriek tomu, že to bude stáť aj veľkú časť istoty. Jeden mesiac je prostriedkov viac ako treba, iní naopak nedostatok. Je to boj a dlhá cesta na ktorej nie sú žiadne skratky, presne tak ako v zdraví, či vitalite. Veriť rečičkám o práve na istoty a v sociálny štát, je stratený smer a slepá cesta. Veď realitu dnes vďaka prázdnym sľubom vidíte sami všade okolo seba. Nehľadajte preto skratky, ale tvorte si vlastnú cestu i budúcnosť. Vy ste majiteľom dnešného dňa, je to váš život. Chcete byť po celý život chorá, tučná a nevládna ovca sťažujúca sa na iných (napr. politiku) alebo zdravý, silný a vitálny vodca ktorý má vlastný život pevne v rukách? Vaše dnešné rozhodnutia určujú váš zajtrajší osud. Pravda je taká, že naša krajina potrebuje nové zdroje bohatstva. Týmto zdrojom bohatstva sa musíte stať najprv vy sami pre seba, potom budete mať čo dávať, nie len brať. Preto začnite uvažovať ako sa naučiť podnikať a spoliehať na seba. Čím lepšie otázky si položíte, tým je pravdepodobnejšie, že kvalitnejšie odpovede získate:

  • Ako sa vzdelávať a hľadať užitočné informácie pre svoje lepšie rozhodovanie? 
  • Ako čeliť problémom a vidieť v nich príležitosti? 
  • Ako sa vedieť predať? 
  • Ako nájsť v sebe hodnotu ktorú môžete ponúknuť a čestne speňažiť? 
  • Ako byť nezávislí od štátu? 
  • Myslite - nespite!

Preto sa domnievame, že informácie v sebe ukrývajú úžasnú silu pre tých, ktorí ich potrebujú pre svoje rozhodovanie. Tu je vidieť aj prepojenie aj s našou tvorbou. Niektoré články sú možno náročnejšie pre bežného človeka, ale funguje tu je veľmi jednoduchá filozofia. Kto si chce poradiť sám a byť samostatní (zodpovední), musí viac študovať a snažiť sa veciam porozumieť. Musíte pracovať na vlastnú päsť aj s rizikom, že to pochopíte nesprávne (pokus, omyl). Tu platíte svojim časom a úsilím. Lenže vždy tu máte možnosť poradiť sa s niekým skúsenejším v prípade, že chcete ušetriť svoj čas i úsilie. Všetko má však svoju cenu, ktorú je potrebné zaplatiť [1], [2]. Ani tu neexistujú skratky. Preto tí z vás, ktorí už využili naše odborné služby, či zakúpili si naše produkty, nám nepriamo pomáhajú získať čas a prostriedky na to, aby sme mohli tvoriť ešte viac hodnoty pre vás. Preto vám srdečne ďakujeme a veríme, že vás ani v budúcnosti nesklameme. Toto je naša filozofia. Najprv chceme dať skvelú hodnotu a až potom vieme, že sa nám niečo vráti späť

 

Vaši odborníci na optimálnu výživu a extrémnu kondíciu

Vlado a Tina Zlatošovci

 

Google sledovanost Vlado Zlatos, 50.000 userov

Michal Novotný
Pridané: 02.06.2013, 00:01
Reagovať
Pridané: 02.06.2013, 00:01
Reagovať
Obdiv Úcta Rešpekt
Ďakujem, že tvoríte ,, Zdravší a Zodpovednejší Svet´´. Kedykoľvek si s chuťou študujem Vaše články. Neustále ma prekvapujú Vaše cenné informácie, životné postoje a myšlienky. Právom Vám patrí OBDIV ÚCTA REŠPEKT
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 01.05.2013, 21:10
Reagovať
Pridané: 01.05.2013, 21:10
Reagovať
Re: Obdiv Úcta Rešpekt
Srdecne Vam za Vas komentar dakujeme.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Lenka
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
poďakovanie
Aj ja vám chcem vyjadriť neskutočný obdiv a poďakovanie za všetku vašu prácu, ktorú odvádzate. Nie je dňa kedy by som niečo neštudovala z vašej stránky a nezapisovala do zošita. Ste mojím najväčším vzorom aký mám v živote, napriek tomu, že nie ste mediálne známe celebrity pretŕčajúce sa na ,,prestížnych" akciách. Pre mňa ste oveľa viac a som šťastná, že som narazila na vašu stránku a vďaka vám som zmenila celý svoj život, nielen v stravovaní, v pohybe, ale celkový postoj k životu, ktorý ma robí šťastnou, spokojnou a vyrovnanou osobou. Neviem či je to tým, že mám viac energie a inak rozmýšľam, ale mám pocit, že môj deň má 30 hodín a stíham toho neskutočne veľa. Aplikujem poznatky od vás nielen na sebe, ale v celej mojej rodine a naši po určitej dobe pochopili, že to má naozaj niečo do seba. Takže neďakujem len za seba, ale za celú moju rodinu a kamarátov, ktorým som vďaka vám pomohla. Ste skvelí !
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 13.02.2013, 23:08
Reagovať
Pridané: 13.02.2013, 23:08
Reagovať
Re: poďakovanie
Lenka srdecne ti dakujeme za tvoje slova, taketo povzbudenie je pre nas naozaj velmi vyzivne. Len tak lahko s tym neprestaneme a verime, ze teba ani tvoju rodinu nikdy nesklameme. Dakujeme.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
mirina
Pridané: 25.06.2013, 20:27
Reagovať
Pridané: 25.06.2013, 20:27
Reagovať
super
tvrdím to od začiatku a tvrdím to aj teraz, jediná stánka na nete, ktorá človeku skutočne niečo dá,,,,a som nesmierne rada, že som ju objavila, nieje dňa, aby som sa k nej nevracala, stále si čítam vaše články, aj viackrát a postupne začínam chápať, kde človek robí chyby, či už pri chudnutí alebo naberaní svalov, potom mi je až smiešne keď počúvam v TV o správnej výžive, ktorá sa diametrálne odlišuje od toho čo už viem od vás, no TV má svoju moc a ľahko uveríme kadejakým pochybným dietám miesto toho, aby sme sa zamysleli, kde je skutočný problém,,,

som poctená, že som si mohla u vás zakúpiť či už knižku receptov, protein, kefírové zrná, audio knihu alebo cvičebné DVD iCore & Abs, stiahnúť si vaše publikácie a viem, že to neboli vyhodené peniaze,,,
veď výsledky prichádzajú,,,
veľká vďaka, tinka a vlado
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 11.02.2013, 15:31
Reagovať
Pridané: 11.02.2013, 15:31
Reagovať
Re: super
Mirina srdecne dakujeme za takuto uzasnu referenciu. Pre nas je pocit a spatna vazba od citatelov (zakaznikov), ze tvorime skutocnu hodnotu velmi naplnujuci. Verime, ze teba ani nasich ostatnych citatelov nesklameme ani v buducnosti. Drzime palce pri dosahovani lepsej verzie samej seba.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Tina
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
...
Tinka, Vlado, patrí vám obrovské ďakujem! Práve vy ste tí, ktorí sa najviac pričinili na tom, že som bola schopná sa pozdvíhať, keď ma život zrazil k zemi a že teraz každý jeden deň bojujem za lepšiu verziu seba samej. A musím sa pochváliť, že celkom úspešne :) Moje myšlienky aj správanie sú teraz nasmerované takým smerom, že mám pocit, že v ničom nedokážem zlyhať a môžem robiť všetko čo si zaumienim. Pomaly si vytváram konkréte plány do budúcnosti, ako všetky tieto užitočné informácie čo najlepšie zúžitkovať. Zatiaľ síce len na papieri, ale pevne verím, že o niekoľko rokov vám budem môcť k článku napísať komentár a zdôveriť sa s tým, čo som dokázala a že som naozaj naplno využila svoj potenciál. Veľké ďakujem vám ale patrí už teraz, lebo bez vás by som nebola tam, kde som dnes.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 11.02.2013, 15:22
Reagovať
Pridané: 11.02.2013, 15:22
Reagovať
Re: ...
My tebe tiez dakujeme Tina a uz teraz sa tesime na to, ako sa nam v buducnosti zdoveris so svojimi uspechmi. Drzime palce.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Peter
Pridané: 01.02.2013, 18:23
Reagovať
Pridané: 01.02.2013, 18:23
Reagovať
Pekne!
50k navstev, to je uz cislo co by vam vedelo aj zarabat. Staci trosku reklamy, affiliate....

Len ma preboha neberte uplne vazne, vsetko s mierou! Velmi si vazim ze mi tu nestrkate reklamu popod nos :-)

Drzim palce, len tak dalej!
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 11.02.2013, 15:21
Reagovať
Pridané: 11.02.2013, 15:21
Reagovať
Re: Pekne!
Tak na takyto druh reklamy sa veru nechystame a urcite nikdy nebudeme. Ja osobne takuto reklamu povazujem za rusivu a odvadzajucu pozornost. Radsej pouzijem affiliate marketing, ktory je osozny pre obe strany (nas aj partnera). Ale dakujeme za pochvalu.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
zuza
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
danks :)
Vlado, Tinka...
aj my dakujeme :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem