Sledovanosť je už viac ako 30.000 návštev

Vďaka vám neustále rastieme. Sme veľmi vďační, že toľkí z vás sa našu stránku neustále vraciate a študujete materiály, ktoré pre vás pripravujeme. V nasledovnom prehľade si môžete pozrieť ako vyzerala sledovanosť našich webových stránok za máj 2012.

30.711 unikátnych návštevníkov za mesiac máj

Za máj sme dosiahli najväčšiu sledovanosť webovej stránky v našej histórii. Viac ako polovica z vás sa na našu webovú stránku neustále vracia a priebežne študuje zavesené články. Druhá polovica nových čitateľov prichádza na web cez partnerské web stránky ako Facebook, diva.sk a iné. Mnoho nových ľudí nachádza našu web stránku aj prostredníctvom vyhľadávania cez Google.

Momentálne pracujeme na redizajne webovej stránky. Zmeny sa budú týkať hornej a spodnej lišty (headher a footer), používaného fontu písma a celkovej zmeny úvodnej stránky. Veríme, že uvedené zmeny ešte viac spríjemnia váš "pobyt" na našej webovej stránke pre pravidelných i nových čitateľov. Nezabúdame ani na kvalitný obsah webu, pretože práve kvôli nemu sa na naše stránky vraciate. Robíte to vlastne kvôli sebe a svojim dôvodom, nie našim. My sa len pokúšame sprostredkovať taký obsah, o ktorom si myslíme že je zaujímavý, pravdepodobne cenný a vzišlí z našej reality (prax, osobné skúsenosti). Aj preto každé ráno trávime 60 - 90 minút štúdiom relevantných odborných materiálov (výživa, zdravie, veda a výskum, psychológia, osobnostný rozvoj, iné), ktoré najprv obohacujú nás a potom vďaka novým informáciám môžeme aj my obohatiť vás. Hovorí sa, že s vedomosťami a inteligenciou je to ako s elektrikou. Keď prestane prúdiť, skončili ste.

Sme vďační za vašu priazeň a tešíme sa na každodenný kontakt s vami prostredníctvom našej webovej stránky alebo odborných služieb.

vladozlatos.com sledovanosť máj 2012

Tomáš
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
slová uznania
Sú to naozaj veľmi pekné čísla, ktoré vám právom patria. K týmto výsledkom vám môžme Vlado a Tina, len gratulovať a zároveň ďakovať za informácie, ktoré nám návštevníkom tejto skvelej stránky poskytujete. Niet pochýb o tom, že táto stránka zmení každému pohľad na potraviny, potrebu pohybu a naštartuje v ňom správny rozumný životný štýl a ešte k tomu objaví aj tajné zákutia svojej mysle, ktoré nie sú až tak tajné ako sa zdajú. Na vašu adresu by sa dalo napísať mnoho slov uznania a chvály ale nechám priestor aj pre ostatných :). Sám za seba vám ďakujem a ďakujem sebe že som vás našiel. Informácie ktoré zverejňujete nepadnú nikdy do zabudnutia. čaute
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Re: slová uznania
Tomas, srdecna vdaka. Taketo podakovanie je absolutne pozitivne, doplnajuce energiu a motivujuce do dalsej prace. Aspon vieme a citime, ze ideme spravnym smerom aj vdaka spatnej vazbe, ktoru nam zanechavas (zanechavaju mnohi). Este raz srdecna vdaka...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
financ
Pridané: 03.06.2012, 22:37
Reagovať
Pridané: 03.06.2012, 22:37
Reagovať
Re: Re: slová uznania
Vas smer je 100% dobry a presny! mam podobny ,takze vela uspechov prajem vsetkym co toto citaju..
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem