Tréning, úrazy a regenerácia

Video progres aplikácia iCore & Abs

V týchto dňoch finišujeme s prácami na avizovanej aplikácii iCore & Abs. V nasledovnom videu si môžete pozrieť ako aplikácia funguje, ako vyzerá jej rozhranie a ako si s ňou zacvičíte v realite.

Health & Fitness aplikácia iCore & Abs

Nami pripravovaná aplikácia bude už čoskoro dostupná v predaji na App Store. Zatiaľ bude fungovať iba na iPhone a iPad, neskôr uvažujeme o DVD verzií a tiež o Android verzii. O našich ďalších krokoch rozhodnú najmä zákazníci, pretože vývoj takéhoto projektu zaberá enormné množstvo času, úsilia i peňazí. Aby sme sa mohli naďalej realizovať (DVD, Android, PRO verzia a iné), musíme presvedčiť o kvalite dostatok zákazníkov, ktorí si aplikáciu kúpia. Bez peňazí sa ťažko realizuje a väčšina ľudí veľmi dobre vie, o čom tu hovoríme (finančná sloboda).


Veríme ale, že aplikácia je skutočne užitočná aj účinná. Pomocou našej aplikácie dokážete reálne posúvať svoju fyzickú zdatnosť až na úroveň, o ktorej sa vám doteraz ani nesnívalo. Lenže na to, aby ste pochopili čo si predstavujeme pod slovom "fyzická zdatnosť", si musíte pozrieť nasledovné video ukážky cvikov. Tieto cviky charakterizujú obtiažnosť jednotlivých výkonnostných levelov. Pre nás fyzická zdatnosť znamená predovšetkým FUNKČNOSŤ. A čo pre vás?

Ako bude vyzerať užívateľské prostredie aplikácie

Z nasledovnej video ukážky, si máte možnosť pozrieť ako funguje aplikácia. Je to ukážkový zostrih základných funkcií s nastaveným jazykom angličtina. Nemusíte sa však báť, aplikácia bude obsahovať samozrejme aj slovenké znenie.

Player should be appear, if you see this message, try to install Flash plugin.


Posledné fázy pred spustením

Najviac času sme teraz strávili pri komunikácii s Apple Developer Support. Až na pár technických detailov sme to zvládli a teraz čakáme na sprístupnenie účtu, kde môžeme celú aplikáciu zavesiť a začať testovať priamo na iPhone. Keď testovanie prebehne hladko a nevyskytnú sa žiadne komplikácie veríme, že v najbližších dňoch by sme mohli zahájiť reálny predaj v App Store. Pre slovenských zákazníkov však pripravujeme veľké prekvapenie, preto ostávajte v "strehu". Možno sa k tejto aplikácii dostanete ľahšie (na chvíľu bezplatne?), ako ste si mysleli. Samozrejme za predpokladu, že máte iPhone alebo iPad. Ostatní si budú musieť počkať (DVD, Android). A na záver k cene. Cena za aplikáciu, sa bude pohybovať okolo 5 eur, ale presné informácie zverejníme až keď spustíme predaj. Tešíme sa na vaše postrehy.

Súvisiace odkazy:
www.icore-abs.com
Pracujeme na aplikácii pre iPhone
Video teaser pre aplikáciu iCore & ABS
Ako s vami zacvičí aplikácia iCore & Abs
Je možné zvýšiť svoju silu až o 400%?

Dávid
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
ICORE & ABS
Bude ICORE & ABS na android?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 18.01.2013, 10:08
Reagovať
Pridané: 18.01.2013, 10:08
Reagovať
Re: ICORE & ABS
Na tuto otazku asi po 20-ty krat odpovedam ze zial - NIE.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Peto
Pridané: 01.01.2013, 23:16
Reagovať
Pridané: 01.01.2013, 23:16
Reagovať
icore
Je este nejaky level pred kremesom? :) Stiahol som si appku a mam co robit aby som zmakol aspon cviky z Acka. Bude to chciet vela stretchingu a zamakat na tricepsoch.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 07.01.2013, 12:46
Reagovať
Pridané: 07.01.2013, 12:46
Reagovať
Re: icore
Nie, zial nie je ale to vobec nevadi. Tusim si si nevsimol pop-up okno, ktore vzdy vyskoci pred workoutom, ze vobec nezalezi na tom, ze cviky nevies vykonat, ze zalezi len na tom, ze sa pokusas ich urobit. Casom sa dostavia zelane vysledky. Strecing sem nemiesaj s tvojim vykonom ma malo spolocne. Klucovy je tonus, ktory sa buduje pravidelnym cvicenim.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem