Názory a postoje

Nová sekcia našich produktov

V týchto dňoch sme spustili novú sekciu s produktmi, ktoré vzišli z našich myšlienok. Zatiaľ sme tieto produkty pripravili len v elektronickej podobe, ale mnohé z nich sprístupníme aj v tlačenej verzii. Čo sme pre vás vyprodukovali a na čo sa môžete v budúcnosti tešiť?

Myšlienkové produkty od Vlado a Tina Zlatoš

Čo si predstavíte pod slovným spojením: "mentálna kreatúra"? Presne to sme my všetci. Sme "kreatúry" (výsledok) svojich vlastných myšlienok, ktoré každý deň prijímame z rôznych zdrojov, alebo si ich tvoríme sami. Práve tu si musíme dávať veľký pozor, aby mentálne cukríky (mediálna manipulácia) a myšlienkový odpad (telenovely, reality show) neovplyvňovali náš život viac, ako si pripúšťame.
A to, čo si do hlavy vložíme a aké myšlienky si v hlave držíme, o tom rozhodujeme len my sami. Ak nič na tomto svete nemôžeme mať úplne pod kontrolou, sú to práve myšlienky, ktoré ako jediné dokážeme mať úplne pod kontrolou. Stačí na to disciplína ktorá prichádza so sebauvedomovaním a sebapoznaním. Aké ľahké však?

Čokoľvek, čo ste dostali do svojej hlavy ste si len prepožičali z iných zdrojov. A všetci sa stávame tým, na čo myslíme po väčšinu svojho času. Presne o tom sú mentálne zákony, ktorým otročíme či sa nám to páči, alebo nie a ktoré mimoriadne ovplyvňujú náš život.

To, čo máme dnes a kým sme sa stali, je výsledkom myšlienok a informácií, ktoré sme získali na ceste životom. Preto veríme, že vďaka naším produktom získate kvalitné myšlienkové podnety. Veríme, že budú pre vás cenným zdrojom potrebných informácií, aby ste sa mohli stať lepšou verziou samých seba.

Sekciu produktov nájdete TU

sekcia produkty vlado zlatoš, tina zlatoš turnerová

Čo pripravujeme do budúcnosti

V zásuvkách a na papieroch sa nám stále zhromažďujú rôzne nápady a námety na produkty, ktoré by ste mohli oceniť aj potrebovať (čo chceš a potrebuješ). V mnohých prípadoch sme však sebeckí a vychádzame najmä z toho, čo potrebujeme my sami. Tak vznikol napríklad aj pripravovaný a vysoko regeneračný Wellness Protein, ktorý prichádza na trh už júni tohto roku (2012). Alebo cvičebná aplikácia iCore & Abs, v ktorej sme zhrnuli všetky naše skúsenosti a cviky na efektívne zvyšovanie fyzickej zdatnosti, je tiež produktom našich myšlienok a hlavne dlhoročných skúsenosti.

Do blízkej budúcnosti pripravujeme koncepciu knihy, ktorá bude dostupná aj v bežných kníhkupectvách. Jej pridanou hodnotou budú infografické sumáre čo znamená, že textové časti každej kapitoly, budú zhrnuté v obrázkoch, schémach a popisoch, ktoré názornejšie a stručnejšie vysvetlia vysvetľovanú problematiku. Len prezradíme, že uvedená kniha nebude len o zdraví a optimálnej životospráve, ale pokúsime sa ňou vytvoriť prehľadný manuál pre lepšiu verziu samého seba aj v iných životne dôležitých oblastiach (postoje, hodnoty, myšlienky, vzťahy, životné poslanie, peniaze, zdravie, iné).

Okrem toho v blízkej budúcnosti pribudne do sekcie produktov tlačená verzia publikácie RODIČIA a tiež tlačená verzia dávnejšie spracovanej publikácie PLÁŽOVÝ VOLEJBAL, hra pre každého. Vo vzdialenej budúcnosti by sme chceli spracovať DVD verziu cvičebnej aplikácie iCore & Abs, ale tiež aj iných cvičebných DVD programov ako cvičenia pre ženy, cvičenia vo dvojici (silový sparing), rehabilitačné cvičenia pre ľudí s operovanými kolenami a iné nápady, ktoré nám ležia rozpracované v zásuvkách. Aby sme sa k týmto projektom dostali, musíme si vytvoriť ešte lepší systéme v ktorom žijeme (peniaze vs. čas, minimum presného úsilia vs. maximum efektu). Tak pre seba vytvoríme viac času a finančných prostriedkov, ktoré nám umožnia lepšiu sebarealizáciu. Ale o tom je naše celoživotné poslanie - poskytovať maximálne kvalitný servis a pridanú hodnotu, ktorej produkty a efekty uspokoja obe strany (vás aj nás).

Napíšte nám svoj názor

Budeme veľmi radi, ak nám do komentárov napíšete svoje postrehy a prípadne námety na produkty a servisné služby, ktoré vám chýbajú na Slovensku a zatiaľ ich nikto neurobil. Alebo urobil ale vy by ste boli radšej, ak by sme ich spracovali my na základe našich skúseností a poznatkov. Možno už aj z toho čo sme sem uviedli, vás napadli nejaké postrehy a tipy. Na diskusiu s vami sa už teraz tešíme.

Srdečne pozdravuje
Wellness TEAM - Vlado a Tina

 

wellness team vizitkaSúvisiace odkazy:
Sekcia PRODUKTY
Sekcia všetkých našich služieb a servisov

stevo
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
navrh
Neviem, ale v sucastnich knihkupectvach mi chyba kniha o parkoure a freerune. Hlavne taka, na ktorej by bolo vase meno. Som si isty, ze by ste to spracovali velmi dobre.
Vela statia a dakujem. Stevo
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Re: navrh
Taka kniha by bola fajn, ale len pre velmi uzku skupinu ludi, co by pre knihkupectvo nebolo velmi zaujimave (oni musia generovat zisk aby ako-tak prezili). To si mozem dovolit urobit len ja na vlastne naklady. Uvidime, mozno v buducnosti nieco take prinesiem, momentalne pripravujeme seriu video turorialov, ktore budu velmi uzitocne...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
stevo
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Re: Re: navrh
Ale ved pred vcerom, ked som bol v knihkupectve, mali tam o sportoch kopec knih (od yogy az po tenis), pricom ku kazdemu aspon dve publikacie, co takisto asi zisk nezvisi. No a ked som sa spital, na nieco o parkoure, tak mi povedali, ze nieco je ale len na amazone a z ameriky, a ze to by trebalo preclievat atd. Ale chapem vase dovody, a dufam, ze v buducnosti bude cas a prostriedky na vydanie takejto knihy. Aspon brozovanej o_O . Drzim vam palce. stevo.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem