Beach volejbalom

Práve prebiehajú v plnom prúde prípravy na ďalší ročník turnaja v plážovom volejbale. Aj tento rok sa môžete tešiť na silný beach volejbalový zážitok v Summer club Incheba. Okrem klasických kategórií uvidíte na turnaji aj zaujímavý exhibičný zápas. Hádajte kto sa exhibície zúčastní.

Beach Volley turnaj v Summer club Incheba

Tento ročník beach volejbalového turnaja v Summer club Incheba sa predstavuje pod heslom "Športom za zdravie". Oproti minulému ročníku "Športom proti drogám" sme prístúpili aj z organizačných dôvodov k pozitívnejšiemu názvu.
Fotografovanie na plagát prebiehalo v priestoroch krásneho bratislavského sandbergu a zúčastnení boli ochotní pózovať bez nároku na honorár. Okrem toho sa tieto tváre objavia aj v exhibičnom zápase na turnaji. Hrať uvidíte beachistu a modela Martina Šmahela, golfovú hráčku a čerstvú právničku Martinu Štofaníkovú a skvelého muzikanta s novým singlom Jakuba Petraníka.

Celé podujatie sa uskutoční 9.júna v sobotu so začiatkom o 8,30 hod, kedy sa začnú registrovať prví hráči. Turnaj dvojíc sa uskutoční v kategóriách Muži a Mix spoločne so ženami. Prihlásiť sa môžete emailom na adrese tinka.turner(zavináč)gmail.com, kde obdržíte aj podrobné informácie pre hráčov.

Každoročne sa toto podujatie teší bohatej účasti a skvelej atmosfére. Víťazi v oboch kategóriách na prvých troch miestach sú ocenení krásnymi cenami od spoločností Kompava, Oriflame, Summer Club Incheba, AlpinePro, Fotolab a optiky Eluxia, všetci účastníci dostanú štartovací balíček od spoločnosti Kompava a kupóny na nákup v obchodoch AlpinePro. Mediálne podujatie zastrešuje Azet a sportmanagement.sk.

Zahrajte si kvalitný beach volejbalový turnaj a príďte svojich favoritov podporiť len svojou účasťou v letnom príjemnom areáli Summer Clubu Incheba.

 

Beach volley turnaj Summer club Incheba Bratislava

Martina Štofaniková a Tina Zlatoš Turnerová

Tina Zlatoš Turnerová, Martina Štofaniková

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem