Tréning, úrazy a regenerácia

Pripravujeme cvičebné DVD pre ženy

Už čoskoro vám predstavíme nové cvičebné DVD, ktorého prípravu sme avizovali už dávnejšie. Cvičenia sme zostavili tak, aby ste prevetrali nie len kondíciu, ale aj svalový výkon. Asi vás nebude prekvapovať milé dámy, že ak budú cvičiť aj vaše polovičky (páni), tak si zanadávate spoločne. A prečo?

img

Cvičebné DVD pre ženy už čoskoro v predaji  

Prečo si zanadávate? Pretože kondička nerastie na stromoch a pre väčšinu z vás dámy (ale aj pre mužov) budú cvičenia predstavovať výborný stupeň fyzickej záťaže. Ide o komplex kondičných i silových cvičení, ktoré môžete vykonávať kdekoľvek a úplne bez pomôcok. Jedinou záťažou je vaše vlastné telo. Je to komplex najúčinnejších cvičení, ktoré Tina nazbierala za 10 rokov kondičných tréningov so svojimi zverencami a ktoré používa aj sama vo svojom tréningovom pláne.

Ten, kto sa stále sťažuje že nemá čas na cvičenie, má však smolu. Aj keď si zacvičíte len kondičný blok z jednej tréningovej jednotky (na 10-15 min.) aj to je dosť na to, aby ste spozorovali pri 2-3 cvičeniach za týždeň prvé povzbudzujúce výsledky. Ale vy si budete želať určite viac a preto nevynechajte ani silovú časť tréningu, ktorá bude zameraná na formovanie postavy. Najčastejšie zaťažované partie budú: brucho, boky, zadok a stehná, no ani paže, ramená či chrbát sa "sťažovať" určite nebudú.

Cvičebné DVD sme opäť ako iCore & Abs pripravovali v Skill LAB-e a tvorbu nám pomáhajú produkciou i postprodukciou zastrešiť mladí filmári a akrobati z našej školy Dávid Chudý a Lukáš Krist

 

cvičebné dvd pre ženy, príprava, Tina Zlatoš Turnerová 

 

A hoci si pri cvičeniach dobre ponadávate milé dámy, tak už asi tušíte, že mať krásnu postavu nie je vec skratiek či tajných trikov. Naše verné čitateľky veľmi dobre vedia, že bez kondície a výkonnej svalovej hmoty (ktorá je hladná po podkožnom tuku), nie je možné dosiahnuť ani štíhlu postavu, nie to si ju ešte udržať po celý rok. A hoci cvičenie je nesmierne dôležité, odporúčame vám naštudovať si aj ďalšie dôležité informácie o životospráve, výžive, pitnom režime i zvykoch z našich článkov: 

Schudnite 5kg za 3 dni bez cvičenia a diét

Sú hormóny odpoveď na nadváhu a obezitu?

Chudnutie bez kondície je nekonečný príbeh

Otvorte anabolické okná svojho zdravia

Čo je to glykemická nálož

Opravte svoj zle fungujúci metabolizmus

 

DVD Štíhla línia od Tina Zlatoš Turnerová


Samozrejme, študovať by ste mali toho podstatne viac. Sumár tých najdôležitejších informácií k téme chudnutie sme však spracovali aj do efektívneho programu, ktorý sme nazvali: Trvalé schudnutie nie je náhoda. Tento komplexný program je už dostupný na našich webových stránkach v dvoch formátoch:

1. audio kniha na CD

2. alebo elektronická kniha. 

Veríme, že naše cvičebné DVD pre ženy pomôže mnohým z vás dosiahnuť svoje ciele rýchlejšie, a efektívnejšie ako kedykoľvek pred tým. Zatiaľ čo budete musieť čakať kým DVD dokončíme neváhajte a zacvičte si aspoň nasledovné cvičenia z nášho videa. Staňte sa lepšou verziou samej seba už dnes. Nesmerne vám pri tom držíme palce. 

 

 

Súvisiace odkazy:
Komplexná stratégia na formovanie brucha
Audio kniha: Trvale schudnutie
e-Publikácia: Trvale schudnutie
Efektívne cvičenie pre ženy
Ako efektívne precvičiť brucho za 90 sekúnd?
Ako spevňovať brucho po pôrode

 

 

endy
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Veľká pochvala
Úžasné! Na toto CD sa naozaj maximálne teším. Mám doma síce iCore a Abs, ale toto ma ako ženu potešilo ešte viac. Len tak ďalej.

Ešte sa chcem opýtať, už na viacerých videách a fotografiách som videla lezeckú stenu, resp. asi bouldrovku. Venujete sa pri tréningoch aj tomuto športu, alebo ide len "odekoráciu"? :) Leziem asi dva roky a mám pocit, že som sa zastavila na obtiažnosti, ktorá ma nepustí ďalej. Myslím, že problém je v prstoch a predlaktiach - nevládzem. Viete mi poradiť nejaké cviky, ktorými by som dokázala zlepšiť výdrž v týchto svalových partiách? Pravidelne cvičím predlaktia s činkami, visím na hrazde a podobné cviky, ale zlepšenie nevidím.

Ďakujem Andrea
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 05.03.2013, 15:17
Reagovať
Pridané: 05.03.2013, 15:17
Reagovať
Re: Veľká pochvala
Dakujeme, uz koncom tohto tyzdna budeme s DVD finisovat, takze coskoro ocakavajte vysledok. Lezecku stenu moc v Skill LAB-e nepouzivame, cize ani k horolezeckym technikam neviem poskytnut rady ako napredovat. V niektorych sportoch je progres otazkou dlhodobej adaptacie tela (slachy, kosti, upony).
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem