Tréning, úrazy a regenerácia

iCore & Abs pre OS Android

Nevyrobili sme aplikáciu ale urobili aspoň kompromis. Cvičebný video program iCore & Abs sme zabudovali do elektronickej publikácie, ktorú si môžete čítať v tabletoch, smartfonoch a v iných čítacích zariadeniach Android ale aj Apple. O čo zaujímavé sme však obohatili e-publikáciu?

Elektronická publikácia iCore & Abs s video súbormi aj pre Android 

Dlho sme počúvali prosby našich čitateľov, ktorí nás žiadali aby sme spracovali cvičebný program iCore & Abs ako aplikáciu pre OS Android. Aplikáciu sme neurobili, ale možno táto alternatíva sa vám bude páčiť ešte viac. Cvičebný program iCore & Abs sme spracovali do elektronickej publikácie, v ktorej sú zaujímavé textové informácie a zároveň priamo vložené video súbory (testy aj tréningy), ktoré sa dajú prehrávať v režime offline. Nezáleží teraz či budete používať smartphone alebo iné čítacie zariadenie. Formát ePub alebo iBook vám umožní zacvičiť si kdekoľvek a kedykoľvek. Už sa na nič nebudete môcť sťažovať. Toto ste chceli? 

Naštudujte si užitočné informácie, otestujte svoju aktuálnu fyzickú kondíciu a naskočte do "vlaku" ktorý vás dovedie k fyzickej zdatnosti, o akej sa vám ani nesnívalo. Program iCore & Abs pozostáva z krátkych efektívnych cvičení, ktoré vôbec nezaberajú mnoho času (10 - 15 minútové workouty). 

Aký je rozdiel medzi iOS aplikáciou pre Apple, DVD programom a touto elektronickou publikáciou?

Potenciál nášho cvičebného programu môžete odteraz využiť na všetkých dostupných platformách pre smartphony a čítacie zariadenia: 

Rozdiel v týchto platformách je minimálny. Všetky obsahujú testové batérie a workouty vyskladané zo 75 unikátnych cvičení. Aplikacia pre iOS funguje viac ako osobný tréner, ktorý vám dávkuje vždy iné cvičenia (random - náhodný výber cvikov). DVD verzia obsahuje fixne spracované workouty a pre každý výkonnostný level (sú 4 úrovne) sú pripravené 2 dlhé a 2 krátke cvičenia (spolu 16 workoutov). Elektronické publikácie obsahujú mnoho zaujímavých textových informácií, ktoré sa v aplikácii ani DVD materiáloch nenachádzajú. Priamo do e-publikácie sú vložené aj video súbory (tie isté ako v DVD verzii), ktoré sa dajú prehliadať v offline režime na celú obrazovku čítacieho zariadenia (smartphone, čítačky). Na to, aby sa vám v operačnom systéme Android videá správne zobrazovali, je potrebné postupovať podľa nasledovných pokynov. 

Ako používať elektronickú publikáciu na operačnom systéme Android

Ak plánujete používať túto elektronickú publikáciu v "chytrom" telefóne alebo tablete s operačným systémom Android, musíte si nainštalovať aplikáciu, ktorá vám umožní prehrávať videá obsiahnuté v e-publikácii. Momentálne existuje len jediná aplikácia, v ktorej si videá z tejto e-publikácie dokážete plnohodnotne prehrať. Volá sa IDEAL Group Reader a je zadarmo. Preto Vás prosíme, aby ste si stiahli uvedenú aplikáciu a otvorili e-publikáciu priamo v nej. 

ePub iCore & Abs pre Android

Aké kapitoly nájdete v obsahu elektronickej publikácie iCore & Abs

 • Zisti, o čom je táto publikácie a čo pomocou nej dosiahneš
 • Čo znamená mať 100% z vlastnej sily?
 • Funkčný tuning šliach, úponov a kostrového svalstva
 • Ciele, ktoré ti cvičebný program pomôže dosahovať
 • Postoj ktorý ťa posúva vpred
 • Svalové skupiny, ktoré ti vytrénujeme na maximálny výkon
 • Spoznaj konkrétne svaly, ktoré pomocou programu precvičuješ
 • Zisti, ako vyzerajú svaly zaťažovaných partií
 • Začni dnes: otestuj svoju aktuálnu fyzickú zdatnosť
 • Trénuj hneď: zvyšuj svoju silu pomocou funkčného tréningu
 • Nastav si optimálny objem tréningového zaťaženia v týždni 
 • Regeneruj: ak chceš viac sily za kratší čas 
 • O autorovi  

Ktoré svalové skupiny vám pomôže aplikácia vytrénovať na maximálny výkon

iCore & Abs cvičebný program pre Android

 1. Skupina brušná: priame brušné svaly (Rectus abdominis - RA) , vnútorné a vonkajšie šikmé svaly (Internal and External Obliques - IO + EO), hlboký priečny sval brušný (Transversus abdominis - TA)Aplikácia je zameraná na maximálny rozvoj sily svalov, ktoré sa nachádzajú okolo brušnej, chrbtovej, krížovej a panvovej časti tela. Konkrétne ide o tieto svaly (kliknite pre zväčšenie obrázku):
 2. Skupina chrbtová: vzpriamovače chrbtice (Erector spinae - ES) , najširší sval chrbta (Latisimus dorsi - LD)
 3. Skupina krížová: štvoruhlý driekový sval (Quadratus lumborum - QL), dolný zadný pílovitý sval (Serratus posterior inferior - SPI)
 4. Skupina panvová: panvové svaly (Musculus Iliopsoas - MI), driekový sval (Musculus psoas), bedrový sval (Musculus iliacus)

Aké svalové partie precvičujete v A levely a na porovnanie ktoré D levely

Cvičenia z A levelu: 

level A iCore & Abs

Cvičenia z D levelu:

level D iCore & Abs tabulka cvikov

 

Samozrejme že našim programom dostanú zabrať aj ostatné svalové partie ako paže, ramená, trapézy, krk a čiastočne aj nohy. Lenže primárne je aplikácia zameraná na budovanie vnútornej sily, pochádzajúcej z telesného jadra. Veríme, že náš cvičebný program vám prinesie vytúžené výsledky a lepšiu (výkonnejšiu) verziu samého seba. Pri cvičení vám veľmi držíme palce.

 

Súvisiace odkazy:

 

Martin0000
Pridané: 08.09.2015, 15:24
Reagovať
Pridané: 08.09.2015, 15:24
Reagovať
icore
V prvom rade chcem podakovat za epublikáciu icore abs.
perfektné cviky :) Len sa chcem spýtat jednu vec .. niektoré cviki mi idú niektoré nie. viem že core mám slabý jak krémeš ale mám taký problém že ked robím napr. kyvadlo na hlavu alebo len obyčajná výdrž s nohami hore, tak jednoducho ked som na dlaniach tak nezdvihnem tak vysoko zadok aby som prehodil nohy spodom za seba a potom hore. Mám kratšie ruky ako trup ? alebo som len jednoducho slabý v strede tela aby som sa vedel navihnúť zadok vyššie ?
dakujem za odpoved
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 16.09.2015, 13:05
Reagovať
Pridané: 16.09.2015, 13:05
Reagovať
Re: icore
To by som ta musel vidiet, aby som zhodnotil kde su tvoje anatomicke limity. No este take kratke ruky som nevidel, aby si ten cvik aspon v nejakej verzii nezvladol, takze nevzdavaj sa a pokracuj. Nie vsetky vysledky tvojej snahy pridu v casovom horizonte, ktory by si si zelal. Drzim palce pri napredovani.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Juraj Chmura
Pridané: 16.04.2015, 10:01
Reagovať
Pridané: 16.04.2015, 10:01
Reagovať
kveščn
Ahoj Vlado chcel by som sa spýtať či je aplikacia dostupna aj pre android ? lebo nikde ju neviem najst stiahol som si uz aj ten ideal reader ale neviem co daal
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 04.05.2015, 15:13
Reagovať
Pridané: 04.05.2015, 15:13
Reagovať
Re: kveščn
Je dostupna ako ePub format, u nasho vydavatela si ju mozes kupit hned teraz:

http://produkty.vladozlatos.com/e-publikacia-icore-abs-pre-android.html
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Dungeo
Pridané: 10.04.2014, 15:39
Reagovať
Pridané: 10.04.2014, 15:39
Reagovať
Gitden Reader
Ahoj Vlado, vcera som si kupil e-publikaciu iCore&ABS a uz sa tesim, ako mi pomoze stavat sa lepsou verziou seba sameho :) Stiahol som si aj Ideal Group Reader, ako v clanku odporucas, ale nebol som s tym spokojny. Nepacilo sa mi, ako aplikacia formatovala strany a mal som dost velke problemy s prehravanim videa (je mozne, ze to nie je chyba aplikacie, ale mne neslo prehrat video na celej obrazovke a ked som dal pocas prehravania pauzu, tak uplne stoplo video a uz neslo vobec prehrat). Takze som hladal inu alternativu, vyskusal som viacere, niektore nevedeli prehrat video vobec a niektore mi publikaciu ani neotvorili. Nakoniec som nasiel tuto aplikaciu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gitden.epub.reader.app&hl=sk
Je tiez zadarmo a mne osobne bez problemov prehrava video. Okrem toho mam naistalovany aj MX player, mozno aj kvoli tomu mi to s tou prvou aplikaciou neslo a s touto ide. Ale aj formatovanie sa mi paci viac v tom Gitden Readeri, takze ho tiez odporucam vsetkym, ktori si stiahli publikaciu pre Android.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 29.04.2014, 22:31
Reagovať
Pridané: 29.04.2014, 22:31
Reagovať
Re: Gitden Reader
Ahoj Daniel, dakujem ti za tvoj koment. Nakolko je publikacia predavana cez nasho vydavatela Druska Books, tak vec suportu je na jeho pleciach, lebo tymto technickym veciam nerozumiem uplne (hlavne ak ide o ine platformy ako Apple). Cize prosim ta obrat sa na Petra cez web, ktory ta usmerni v optimalizacii tvojho problemu:

http://eshop.druskabooks.com
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
fazo
Pridané: 02.06.2013, 00:01
Reagovať
Pridané: 02.06.2013, 00:01
Reagovať
pochvala
Fakt som nevedel čo môžem čakať od aplikácie Icore. Ale velmi milo ma prekvapila a zdá sa, že prvý krát absolvujem letnú prípravu (hrám hokej) bez činiek resp. činiek v príprave ubudne. Dúfam že nestratím na fizickej odolnosti v súbojoch - som totiž fyzický tym hráča.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 25.05.2013, 09:22
Reagovať
Pridané: 25.05.2013, 09:22
Reagovať
Re: pochvala
Dakujeme za pochvalu Jakub, obavat sa nemusis, tvoja vnutorna sila bude rast a jedine ta ti v osobnych subojoch zasadnym sposobom pomoze mat navrch. Sila vychadza z vnutra (core) nie z tazsich kilogramov na vahe. Drzime palce.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Michal
Pridané: 22.04.2013, 20:21
Reagovať
Pridané: 22.04.2013, 20:21
Reagovať
Poďakovanie
Publikácia je skvelá. Ďakujem a odporúčam aj ostatným ;-) .
Ja si ju otváram v PC.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Roman
Pridané: 28.02.2013, 17:26
Reagovať
Pridané: 28.02.2013, 17:26
Reagovať
Podakovanie
Super Vlado, dakujem ti za tvoju snahu a cas co si do toho vlozil... Teraz mozem pracovat na lepsej verzii sameho seba kdekolvek... Palec hore!
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
rastislas12
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
iCore
objednané, zaplatené...teraz už len čakať...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Peterík
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
JUCHUU!
objednávam
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem