Tento článok je staršieho vydania a informácie ktoré obsahuje, už nemusia byť aktuálne. Pokiaľ vás táto téma zaujíma a chceli by ste, aby sme sa jej opäť venovali, zahlasujte. Články s najvyšším počtom hlasov pripravujeme prednostne.
ruka
Hlasov:159
banner
Tréning, úrazy a regenerácia

Rehabilitácia operovaného alebo zraneného kolena

Ako zrehabilitovať svoje zranené alebo operované koleno tak, aby bolo nie len že v pôvodnom, ale dokonca až v 110% stave? Je vôbec operácia potrebná? Aké typy operácie sú vhodné pre bežných ľudí a ktoré pre športovcov? A ktoré rehabilitačné postupy sú optimálne? V článku sumarizujeme dlhoročné skúsenosti z tejto oblasti.

img
neypatrik
Pridané: 09.04.2018, 23:34
Reagovať
Pridané: 09.04.2018, 23:34
Reagovať
Bolesť kolena.
Dobrý deň, viem, že asi veľmi nebicyklujete, ale bol by som vďačný, keby ste mi aspoň stručne odpovedali. Mám relatívne veľké bolesti kolena len pri bicyklovaní a objavia sa asi tak po 30 km, úplne mi znemožnia ďaľšie šľapanie do pedálov. Pri futsale, drepoch atď., to je v pohode. Röngen bol v poriadku, ale doktor ma na magnetickú rezonanciu nechce poslať. Bol by som veľmi vďačný, keby ste mi odpísali čo by to mohlo byť, respektíve mi odporučili nejakého lekára alebo kliniku, pretože sezóna začína a ja som zatial mimo. Ďakujem za odpoveď.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 10.04.2018, 06:46
Reagovať
Pridané: 10.04.2018, 06:46
Reagovať
Re: Bolesť kolena.
Ak sa to vyskytuje az v takejto situacii a nalezi nic nepotvrdili, bude tazke zdiagnostikovat o co presne ide. Mozno pri osobnom kontakte s nejakym inym lekarom / fyzio by pomohol blizsi popis toho, o co presne ide. Neviem odkial ste, ale mozno vo Fyzioklinik v BA by vam vedeli pomoct to zdiagnostikovat.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem