Názory a postoje

Sviatočná zľava produktov a novinky

V našej sekcii produkty sme zlacnili skoro všetky dostupné produkty. Blížia sa sviatky a my si myslíme že je to správny krok. Zároveň si prečítajte aj čo pripravujeme v blízkej budúcnosti, možno sa rozhodneme svoje kroky smerovať práve za tými projektmi, ktoré chcete vy - náš čitateľ.

Ceny našich produktov dočasne znížené

Už dlhšie uvažujeme nad tým, koľko by mali stáť naše produkty. Niektorí naši čitatelia a zákazníci si mnohé produkty veľmi pochvaľujú, ale nájdu sa aj takí, ktorí ich vysokú cenu vnímajú ako neprimeranú vzhľadom na hodnotu, ktorú v sebe ukrývajú. Ten kto u nás nakupuje je vo väčšine prípadov lojálny čitateľ, ktorí oceňuje to, čo všetko preňho pripravujeme zadarmo. Je ochotný našu snahu oceniť napríklad aj kúpou nášho produktu.  

Preto sme sa rozhodli že znížime ceny niektorých našich produktov a možno táto cena ostane nízka natrvalo. Uvidíme. Čo by vás však mohlo zaujímať je to, čo chystáme do blízkej budúcnosti. Možno práve vaše pripomienky nás nasmerujú k tvorbe, ktorú oceníte najviac. Čo chystáme?

Aké produkty chystáme do blízkej budúcnosti

V blízkej budúcnosti by sme vám chceli priniesť mnoho zaujímavých produktov. Je len na vás či o tieto produkty budete mať záujem. Tak naše úsilie budeme zameriavať iba na to, čo si želáte vy ako náš čitateľ. Aké produkty môžete očakávať v blízkej budúcnosti? 

Produkt č. 1: CD audio kniha zameraná na problematiku chudnutia

O tejto audio knihe sme vás informovali už dávnejšie. Veľmi dobre vieme, koľkých z vás trápi problematika nadváhy či obezity. Pre túto skupinu ľudí sme pripravili komplexný vzdelávací audio materiál, ktorý je zameraný na vybudovanie si správnych návykov a zručností. Audio kniha sa bude volať: Trvalé schudnutie nie je náhoda. Podelíme sa s vami o tie najcennejšie a najdôležitejšie myšlienky, ktoré vám pomôžu dostať sa z bodu A - tam kde ste dnes, do bodu B - čiže tam, kam sa túžite dopracovať. Z počúvania tejto audio nahrávky pochopíte veľmi dôležité súvislosti o tom, čo musíte urobiť na to, aby ste sa vyslobodili zo začarovaného kruhu nadváhy až obezity. Musíme vás ale upozorniť, že táto cesta, ktorú vám budeme popisovať, nepozná žiadne skratky ani špeciálne efekty. 

Audio kniha obsahuje 7 lekcií a prvých 5 môžete počúvať kdekoľvek sa nachádzate. Púšťať si ich môžete keď cestujete autom, keď sa prechádzate, keď ste doma, keď ste na tréningu - proste kedykoľvek. Ak budete chcieť, pokojne si z počúvania robte aj poznámky, ale pri šiestej lekcii budete musieť dávať veľký pozor. Táto 6 lekcia si bude vyžadovať vašu absolútnu koncentráciu, pripravený papier a pero. Keď ju budete počúvať musíte si dôsledne zapisovať poznámky a hlavne praktické úlohy, pomocou ktorých vás navedieme ku konkrétnym krokom. Ak tieto kroky uskutočníte zmenia vašu životosprávu a tým pádom aj celý váš život k lepšiemu, pretože tieto kroky budú tvoriť základ pre vaše nové zručnosti i zvyky. Posledná siedma lekcia bude obsahovať tiež veľmi praktické informácie o tom, ako sa zariadiť v prípade, že máte veľmi extrémnu obezitu. Tieto postupy naštartujú váš metabolizmus správnym smerom.

Audio kniha, Trvalé schudnutie nie je náhoda, Vlado a Tina Zlatoš

Produkt č. 2: Ovsené vločky v kelímku spolu so proteínom 

Pripravujeme projekt o ktorom sme sa doteraz zmienili len okrajovo. Ide o aktivitu ktorú sme avizovali v nedávnom článku o potravinovej značke. Tento produkt bude vychádzať z receptu o ovsených vločkách, ale bude obohatený o náš Wellness Protein. Vločky zalejete priamo v kelímku vriacou vodou po vyznačené miesto a po 3-4 minútach pridáte aj Wellness Protein. Produkt bude zatiaľ dostupný iba na našej webovej stránke v sekcii produkty. Tento produkt by mali oceniť najmä ľudia v práci ale aj doma, keď sa narýchlo musia najesť a radi by konzumovali niečo rozumné i chutné zároveň. Produkt práve schvaľujeme cez patričné úrady a čoskoro vás o všetkom budeme informovať. Ak to ekonomické údaje dovolia, pokúsime sa produkt dostať aj do bežných obchodov.
 

iEAT, ovsene vločky a Wellness Protein od Vlado Zlatoš

Produkt č. 3: Tekutý rybí tuk obohatený o prospešné látky

Práve v týchto dňoch diskutujeme s výrobcom Galvex Banská Bystrica o tom, či dokážeme v spolupráci pripraviť špeciálnu formu rybieho tuku ktorá by vyhovovala našim predstavám. Išlo by o lepšie stabilizovanú formu tekutého rybieho tuku, ktorá by bola obohatená o ďalšie dôležité látky (vitamíny, antioxidanty). Zisťujeme či sú dostupné aj iné podobné látky ako rybí tuk (Krill oil), ktoré sú svojou biologickou hodnotou ešte cennejšie. Viac podrobných informácií o tomto produkte vám prinesieme hneď ako budeme múdrejší a budeme mať viac informácií. Tento produkt by bol vhodný pre úplne každého z nás, pretože sa jedná o najviac dôležitejší tuk vo výžive človeka. 

Rybí tuk od Vlado Zlatoš

Produkt č. 4: Cvičebné DVD zamerané pre ženy

Toto cvičebné DVD pripravuje manželka Tina a plánujeme jeho realizáciu zahájiť niekedy začiatkom budúceho roka. Tento produkt by mal priniesť pre ženy efektívne cvičenia s vlastnou hmotnosťou, pomocou ktorých môžu získať štíhlejšiu líniu. Cvičenia budú zamerané na celé telo a samozrejme aj na kľúčové ženskej partie. Cvičenia sa budú dať realizovať kdekoľvek bez potrebného vybavenia či špeciálnych priestorov. Čoskoro vás aj o tomto produkte budeme informovať viac.  

Produkt č. 5: Cvičebné DVD pre mužov vo dvojici 

Tak ako cvičebný program iCore&Abs, bude podobne zamerané aj cvičebné DVD pre mužov (prípadne aj pre ženy) vo dvojici. Pôjde o silové a kondičné cvičenia rôzneho druhu, ktoré je možné realizovať spolu so svojím tréningovým sparingom bez pomôcok. Ako vždy pôjde o cvičenia, kde ako záťaž alebo odpor použijete nie len svoju hmotnosť, ale aj hmotnosť svojho kolegu. 

Toto cvičebné DVD poslúži ako výborná pomôcka pre trénerov ale aj pre tých z vás, ktorí radi trénujú vo dvojici alebo v kolektíve. Pôjde o veľmi netradičné cvičenia ktoré sú inšpirované športovými disciplínami ako Hand to Hand, úpolovými športmi, súťažami vo dvojici a rôznymi bezpečnými formami zápasenia. 

Produkt č. 6: Papierová kniha dostupná v kníhkupectvách

Už asi trištvrte roka si pripravujeme a spracovávame podklady na papierovú verziu knihy, ktorá nebude zameraná len čisto na zdravie, kondíciu alebo životosprávu. Máme ambíciu vytvoriť najmä pre mladých ľudí doslova manuál na lepší život tak, ako sme o tom písali v poslednom článku.

A prečo píšeme túto knihu? Každý človek sa na svet narodí ako zázračný počítač, od ktorého sa stratil manuál na použitie. Veľmi malá časť ľudí na svete mala to šťastie, že sa narodili rodičom, ktorí boli pripravení pomôcť svojim deťom napĺňať svoj nekonečný potenciál. Ba čo viac, málo ktorý rodič vychováva svoje deti tak, aby sa raz mohli stať zodpovednými lídrami, ktorí budú zdrojom bohatstva pre seba, svoju rodinu (teda aj pre rodičov) a neposledné aj pre celú krajinu. 

Mladým ľuďom, ktorí sa púšťajú zo škôl do pracovného života, chýbajú dôležité fyzické, duševné i mentálne vedomosti i zručnosti, ktoré im pomáhajú žiť skutočne naplňujúci život. Bohužiaľ cieľom dnešnej školskej prípravy je vychovať človeka, ktorý svojim vlažným postojom zapadne do systému a bude si hľadať "dobré" zamestnanie. Naša krajina však nepotrebuje ďalšie a ďalšie ovce ale inovatívnych vodcov, ktorí budú mať vlastné firmy, vlastný rozum, vlastné postoje a vlastnú zodpovednosť za svoje činy. Veríme, že táto krajina potrebuje schopných jedincov, ktorý bojujú za lepšiu verziu samého seba. 

Cieľom našej knihy bude vo všeobecnej rovine priniesť najmä mladým čitateľom praktický návod na život, pomocou ktorého si dokážu napĺňať svoje ambície, ciele i sny. V praktickej rovine má kniha pomáhať čitateľovi zlepšiť život v štyroch hlavných oblastiach (kapitoly): 

1. Myšlienky ktoré menia životný osud a tvoria úspech (inštalácia správneho software)

2. Manažment zdravia, kondície a doživotne plného pohára energie (tuning zdravého hardware)

3. Pracuj pre seba a staň sa zdrojom bohatstva pre všetkých (upgrade reálnych zručností)

4. Láska, rodina, deti, priateľstvo a šťastne bohatý dôchodok (zdravá duša po celý život)

Budeme veľmi radi ak nám napíšete do komentov svoje postrehy a pripomienky, ktoré produkty sa vám zdajú byť najdôležitejšie a radi by ste ich v budúcnosti pre seba zakúpili. My sa pokúsime zameriavať svoje úsilie najmä na také projekty, ktoré sú medzi vami najviac žiadané. Na vašom názore nám záleží. 

Príjemného Mikuláša želajú

Vlado, Tina a Amelia

 

Foto: Goodfon.com

Tom
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Kniha
Tú knihu by som bral všetkými desiatimi :) super nápad. Možno by bolo dobré vymyslieť niečo ako predpredaj za výhodnejšiu cenu, a keď bude vydaná, tak sa doručí objednávateľovi :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 29.12.2012, 09:56
Reagovať
Pridané: 29.12.2012, 09:56
Reagovať
Re: Kniha
Dakujeme za napad Tomas, ked bude kniha v takom stave, ze budeme moct byt spusteny predpredaj, pouvazujeme nad tym.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
D
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
D
Tak tú knihu musím mať určite :D A uz teraz viem ze to bude asi ta najlepsia kniha ktoru prečitam. Uz teraz sa na ňu teším. A čo sa tíka toho rybieho tuku tiez Suhlasim ;)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Tina
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
...
Produkty vyzerajú naozaj zaujímavo. Už mám od vás zakúpené DVD iCore & abs, kefírové zrná, kupovala som aj rybí olej (tie tabletky od Kompavy, čo máte na stránke BIO eshopu) a zatiaľ som bola so všetkým nadmieru spokojná. Keď to bude reálne, určite by som si kúpila CD, knihu, rybí olej aj DVD s cvičeniami pre ženy. A kedy by sa dalo reálne očakávať to CD? Naň a na knihu sa teším úplne najviac. Momentálne sa snažím dopracovať k WP, už som písala Ježiškovi, že by mi mohol nejaký priniesť pod stromček ;)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.12.2012, 16:05
Reagovať
Pridané: 12.12.2012, 16:05
Reagovať
Re: ...
Tina velmi pekne dakujeme za koment. Od vernej zakaznicky si to nesmierne cenime. CD budeme v tento stvrtok nahravat do finalnej podoby, preto max. do 10 dni od tohto komentu mozete ocakavat CD knihu v sekcii produkty. Samozrejme ze na to patricne upozornime. Dufame zaroven, ze jezisko bude vasu ziadost pocuvat a jeden WP prinesie. Srdecne dakujeme.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivusska
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
produkty
je obohacujuce Vas citat....:)tekuty ryby tuk mam v chladnicke no este mam niekedy problem dat si lyzicku a potom mat usmev na tvary :) prijala by som aj napr. vitamin C pre deti aj dospelych, alebo od Tinky rady pre mamicky ako sa starat o deti (stravovanie, vychova,...) videla som od Vas aj knihu pre rodicov kt. maju deti starsie ako 5 rokov no urcite by bol zaujem aj o knihu pre mamicky kt. maju mensie deti..:) inak je to nadmieru co pre ludi robite..:)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.12.2012, 15:11
Reagovať
Pridané: 12.12.2012, 15:11
Reagovať
Re: produkty
Dakujeme velmi pekne Ivana za tipy, o nasich krokoch vas budeme informovat cez nasu web stranku.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Tomáš
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
produkty skutočnej hodnoty
Myslím si že každý produkt má určite veľa do seba a ešte viac. Audio a dvd produkty skvelé ako darček nie len na Vianoce či iný sviatok ale ako dar od života k obrovskej zmene. Sám určite podarujem a odporučím produkty svojim najbližším a priateľom. Kedže viem aká skutočná hodnota sa ukrýva za vašou prácou a kam som sa dostal a ešte môžem dostať aj vďaka vám, chcem aby týmto smerom nekonečného zdravia a potenciálu šiel každý na koho má dosah moje pôsobenie a prítomnosť. Ešte raz som si predstavil všetky vaše produkty a myslím si každý jeden môže dať komukoľvek,kto chce vytvoriť a podporiť svoje nové zvyky, veľa prospešných informácií a nutričnej hodnoty:). Čaute
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.12.2012, 14:48
Reagovať
Pridané: 12.12.2012, 14:48
Reagovať
Re: produkty skutočnej hodnoty
Tomas velka vdaka za tvoje slova aj podporu. Verime, ze ta nesklameme.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
mirina
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
super....
mne sa to všetko páči, som nadšená z každého produktu, tekutý rybí tuk bude isto najvačším prínosom, držím palce, nech sa všetky vaše plány zrealizujú v čo najkratšom čase, teším sa....
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.12.2012, 14:46
Reagovať
Pridané: 12.12.2012, 14:46
Reagovať
Re: super....
Srdecna vdaka, urcite sa o vsetkom vcas dozviete z nasho blogu.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem