Názory a postoje

Do nového roka 2016 želáme zaslúžený úspech

Ako naši čitatelia a študenti určite poznáte príslovie, že nikdy nedostanete to, čo si zaslúžite, ale iba to, čo si poctivo a zodpovedne odkomunikujete. Do nového roka vám všetkým prajeme úspech v mnohých oblastiach, ktorý bude výsledkom vášho neutíchajúceho zamerania sa najmä na tie podstatné veci. 

img

Do nového roka 2016 vám prajeme schopnosť mimoriadne sa koncentrovať

A na čo také sa máte koncentrovať? O tom musíte rozhodnúť len vy sami. Kam ide vaša pozornosť, tam smeruje aj váš osud. Umenie “ako byť šťastný” alebo veda, “ako dosahovať významné výsledky”, sú dve majstrovské oblasti, ktoré musí zvládnuť každý z nás a sám, bez pomoci druhých. To preto, aby sme sa nemuseli už viac vyhovárať ani sťažovať. Zručnosť mimoriadnej koncentrácie vám prajeme ako prvú najdôležitejšiu, na ktorej zlepšovaní treba pracovať aj v roku 2016. Nezabúdame ani na zručnosť preberať zodpovednosť za svoj život vo všetkých oblastiach, pretože v tých oblastiach, kde zodpovednosť prenechávate na druhých, tam strácate pocit kontroly nad svojim životom. A potom výhovorky a sťažovanie sú prirodzeným dôsledkom, ale v tejto slepej uličke by ste určite nechceli tráviť mnoho svojho času, že nie?

 

Keďže začína nový rok, máme šancu začínať akoby s novým a čistým listom. Máme možnosť všetko robiť lepšie, napĺňať všetky svoje sny, ciele, plány, byť lepší vo všetkom čo robíme. V spleti života, pretlaku informácií je niekedy naozaj ťažké zastaviť sa a určiť si priority. Čo je v živote ozaj najdôležitejšie, aj keď sa mnoho vecí od seba oddeliť nedá a jedna na druhú nadväzuje veľmi tesne.


Ale aj preto jednou z priorít a životných cieľov, by malo byť umenie človeka ako byť šťastný. Je to pocit, ktorý viete vyhodnotiť len Vy sami, a rovnako sa o neho viete zaslúžiť len Vy sami. Šťastie je postoj k životu, trvalé nastavenie mysle. Bez zdravia však ťažko stavať piliere pevných základov šťastia a preto veríme, že aj v tomto roku vás budeme inšpirovať novými výzvami a vyššími štandardmi. Za uplynulý rok 2015 sme sa najmä v pracovnej oblasti zameriavali na tieto činnosti:

Samozrejme ani v tomto roku nepoľavíme so svojich štandardom, skôr naopak. Zaväzujeme sa sami pred sebou, aby sme zvládali kontinuálne zvyšovať kvalitu práce pre našich študentov i zákazníkov. Stanovíme si ešte vyššie a vzrušujúcejšie výzvy (ako napríklad dopísať 3 knihy) a pokúsime sa doručiť ešte vyššiu a výživnejšiu hodnotu, ako tomu bolo v roku 2015.  

Preto spolu s nami zamakajme všetci na lepšej verzii samého seba, aby sme v tomto roku kolektívne mohli tvoriť trvalo skvelú spoločnosť. Takže vám želáme pevné zdravie, kvalitnú koncentráciu, vytúžené šťastie a neodkladnú zodpovednosť vo všetkých dôležitých oblastiach vášho života. 

Šťastie a úspech prajú v roku 2016 Vlado, Tina a Amelia Zoe.

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem