Životospráva a zvyky

Spustili sme Zlatoš Family Podcast

Od 28.5.2016 môžete počúvať náš podcast kanál na iTunes. V ňom budeme zverejňovať rôzne rozhovory, nahovorené audio články, prednášky a rôznu inú edukatívnu inšpiráciu. Túto praktickú pomôcku ocenia najmä tí z vás, ktorí nemáte čas čítať, ale máte mnoho času počúvať (napríklad pri šoférovaní, cestovaní a tak podobne). 

img

Zlatoš Family Podcast na iTunes 

Opis podcastu: Zlatoš Family Podcast vám prináša audio články z blogu vladozlatos.com ale aj iné zaujímavé rozhovory na témy, ktoré sa týkajú zdravia, funkčnej kondície, optimálneho stravovania, či osobnostného rozvoja. Vlado a Tina sú experti na pohyb a výživu, ktorých poslaním je pomáhať pozitívne formovať novú kultúru výživného pohybu a funkčného stravovania v našej krajine. Pomocou svojej práce pomáhajú ľudom objavovať vyššie štandardy zdravia, vitality, výkonnosti, charakteru, spolupráce a kvality vedomia. Tieto zručnosti potrebujeme  všetci ovládať v prípade, ak sa chceme stať lepšou verziou samého seba. Ak práca Zlatošovcov s vami rezonuje, podeľte sa o tento podcast s tými, na ktorých vám najviac záleží. Výzva je dosiahnuť 2 milióny stiahnutí do konca roku 2018. Zvládneme to spoločne? My veríme, že budovať trvalo skvelú spoločnosť máme šancu iba cez malé kroky, na ktorých záleží najmä dnes... 

Pre odber podcastu si kliknite na nasledovný link TU


Postup ako si inštalovať podcast aplikáciu na Android

Postup, ako odoberať podcast na iOS zariadení:

Postup, ako si podcast stiahnuť ako MP3 

 

 

Čo je to podcast (zdroj wikipedia): 

Podcasting sú zvukové záznamy, ktoré autor podcastu umiestňuje na internet v podobe súborov, najčastejšie vo formáte MP3, na ktoré odkazuje na webových stránkach. Následne si nastavíme sťahovanie zoznamu ponuky z vybraných rádiostaníc pomocou RSS a sťahovanie kompletnej ponuky prípadne dodatočného sťahovania vybraného programu do počítača alebo prenosného prehrávača.

Podcasting má potenciál prekonať staré médium, broadcastované rádio, kde čakáme na to, čo by nás mohlo zaujímať, novým spôsobom prehrávania, kde si my vyberieme, čo chceme počúvať a kedy to chceme počúvať. Je to ako rozdiel medzi televíznym vysielaním a DVD prehrávaním. DVD prehrávanie môžete kedykoľvek zastaviť a spustiť, pretočiť naspäť, môžete prehrávať aj iné DVD, pokiaľ vás to prvé omrzí. A môžete pretočiť reklamy.

 

tom.majchrak
Pridané: 22.08.2016, 13:31
Reagovať
Pridané: 22.08.2016, 13:31
Reagovať
Online podcast player
Bez nutnosti cokolvek instalovat (napr. pri pocuvani na firemnom kompe) sa da vypocut cez Cloud Caster. Je tam aj moznost vytvorit si konto a Subscribnut sa na odber. Taktiez sa da stiahnut do MP3.

http://cloud-caster.azurewebsites.net/podcastdiscovery/PodcastData?url=http%3A%2F%2Fpodcast.vladozlatos.com%2Fitunes.xml
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 22.08.2016, 23:25
Reagovať
Pridané: 22.08.2016, 23:25
Reagovať
Re: Online podcast player
Vdaka za super tip pre ostatnych...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem