Námety na články pre všetky typové skupiny

Čo je to typová skupina? A čo znamená edičný kalendár? Aké problémy chceme riešiť? O čom chceme písať a ako nám v tom môžete pomôcť? To sa dozviete po prečítaní tejto novinky...

Sekciu blog chceme začať postupne napĺňať zmysluplnými príspevkami pre rôzne typové skupiny čitateľov. Je mnoho problémov v ktorých sa vyznáme, ale všetky sa točia okolo výživy, životosprávy a pohybu. Našu sekciu blog, chceme orientovať na tieto typové skupiny čitateľov:

1. Nadváha a obezita
2. Parkour a Freerun
3. Životospráva a zvyky
4. Tréning, úrazy a regenerácia
5. Potraviny a stravovanie
6. Rodičovstvo a tehotenstvo
7. Firemné zdravie
8. Beach volejbal
9. Názory a postoje

 

V týchto oblastiach by sme radi poskytovali nové pohľady na staré problémy. Chceme prinášať praktické informácie pre okamžité použitie, aby ste mali lepšiu kontrolu nad svojim životom. Okrem toho, že vás chceme inšpirovať pre vlastné ciele, chceme, aby ste už zajtra boli o trochu lepší ako dnes (aj vďaka nám). Chceme vás inšpirovať k činom, aby ste sa stali lepšou verziou samých seba. V dobrom vás k tomu budeme "tlačiť".

Na tieto uvedené oblasti máme dosť odborných skúseností na to, aby sme vyprodukovali cenný obsah. Domnievame sa ale, že by bolo najlepšie, keby ste spolu s nami tieto oblasti konzultovali. Budeme radi, ak nám pomôžete produkovať také praktické príspevky, ktoré chcete a hlavne potrebujete. Stačí ak nám napíšete niečo o vašich potrebách.

 

Pomôžte nám vytvoriť edičné kalendáre pre tieto jednotlivé typovú skupiny a my pre vás budeme produkovať to, čo chcete a potrebujete.
Vaše pripomienky, návrhy a želania na produkciu článkov nám prosím zasielajte na vlado(zavináč)vladozlatos.com

Váš WELLNESS TEAM

-v-

 

foto: Goodfon.com

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem