Životospráva a zvyky

Lepšia kultúra pohybu a NESEDA sa blížia

V týchto dňoch intenzívne finalizujeme prototyp stoličky NESEDA, ktorou chceme zásadným spôsobom ovplyvniť kultúru pracujúcich ľudí (celodenné degeneračné sedenie). Ako bude stolička vyzerať a kedy spustíme jej predpredaj?

img

Stolička NESEDA informácie, dizajn a predpredaj

S vývojom stoličky NESEDA sme vás oboznámili ešte koncom roka 2015. Za ten čas sme intenzívne pracovali a menej komunikovali. Tento projekt nás zaviedol do oblastí, v ktorých nemáme žiadne skúsenosti a naprieč viacerými odbormi, v ktorých sme potrebovali profesionálnu pomoc (dizajnéri, konštruktéri, vývojári). Smerovanie projektu a skúsenosti ktoré v ňom naberáme, sú pre nás nesmierne zaujímavé a cenné. V najbližších dňoch je náš plán nasledovný:

  • finalizácia prototypu podľa posledného zadania od dizajnéra (viď kontúry dizajnu vo foto galérii)
  • kompletizácia dôležitej technickej dokumentácie (bez nej sa do výroby nedostaneme - najťažšia časť projektu)
  • spustenie predpredaja bezsenzorickej verzie NESEDA 1.0 (orientačne koncom apríla 2016 a cena sa bude pohybovať medzi 400 - 500 eur)
  • spustenie reálnej výroby stoličky NESEDA (u vybraného partnera)
  • finalizácia senzorov 1.5 (logika fungovania aj funkčný prototyp je spracovaný)

Ak chcete byt informovaní o našich ďalších krokoch, tak sa prihláste na emailový odber na našej web stránke. Osobne mám prototyp stoličky doma už 2 mesiace a hoci samotná idea a funkcia prototypu sú fantastické, neviem sa dočkať, kedy budem mať doma už reálnu verziu stoličky, aby som mohol vyhodiť aj kreslo aj prototyp. Pre tých z vás, ktorí ste sa o projekte stoličky NESEDA dozvedeli práve teraz po prvý krát, tak vám prikladáme aj článok o tom, prečo je dôležité budovať kultúru výživného pohybu aj za no-extra-time. Obzvlášť tam, kde trávime najviac svojho času (práca doma, vo firme) a kde by najviac malo platiť:


Keep Moving While Working - NESEDA


Zmeníte aj vy svoje degeneračné pracovné prostredie s Nesedou? 

 

Nasledujú vizuálne ukážky z vývoja prototypu stoličky NESEDA. Uvedený dizajn nie je 100%-ný a na finálnom produkte sa môže mierne líšiť. Preto fotografie považujte za ilustračné. S finálnym dizajnom NESEDY vás oboznámime v čase predpredaja stoličky. Nasleduje galéria najzaujímavejších fotografií z posledného obdobia a vývoja stoličky NESEDA. 

www.neseda.com 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem