Životospráva a zvyky

Školenie Zdravé, Funkčné a Výkonné telo 2 - z teórie do praxe

Minulý rok 2015 sme v spolupráci s Mišom Duchoňom (Fitnessa) urobili sériu úspešných školení. Teraz sme sa rozhodli latku posunúť ešte o kúsok vyššie a zažiť to môžete spolu s nami 4-5. júna 2016 (víkend). Čo sa vo vašom živote zmení po skončení tohto školenia? 

img

Školenie Zdravé, Funkčné a Výkonné telo 2 (6/2016)

Ako pridať viac hodnoty za menšiu cenu a zvýšiť latku o ďalší stupeň? To je pozitívna výzva, ktorej spolu s Mišom Duchoňom práve čelíme. Objem skúseností, ktoré sme načerpali vďaka prvým účastníkom školení je dostatočný na to, aby sme v nasledovnom školení mohli pre váš odovzdať ešte masívnejšiu hodnotu. Čo konkrétne zažijete? To sa dozviete nižšie. Príjemným prekvapením bude fakt, že za cenu tohto júnového školenia získate bonus: štvor DVD, ktoré sme vyprodukovali na poslednom zo školení. 

A čo sa vo vašom živote zmení po absolvovaní nášho školenia? Odovzdáme vám naše know-how (skúsenosti, poznatky a odporúčania), ktoré sme pracne zbierali posledných 15 rokov praxe. Každým rokom sa objem našich poznatkov znásobuje a tempo zmien v oblastiach výživy či pohybu sa neustále urýchľuje. Niet sa čomu čudovať, preto zbierať naše pracne nadobudnuté poznatky a know-how je preces, ktorý vám ušetrí mnoho času, úsilia aj prostriedkov. A know-how je sumár nie len toho, čo ste si za celý život prečítali alebo o čom ste mudrovali, ale najmä toho, čo ste si prežili, čo ste sa naučili a aké chyby urobili (ktoré vás posunuli vpred). 

Každý z nás je na nejakom stupni (schode) poznania a kvality vedomia. V rôznych oblastiach stojíme na rôznych schodoch a preto platí, že všetci sme múdri aj hlúpi svojim spôsobom. V oblastiach pohybu i stravovania sme nazbierali enormné množstvo poznatkov, ktoré vám chceme odovzdať za 2 intenzívne dni školenia. Postavíte sa tak na naše plecia a dovidíte ďalej a hlavne rýchlejšie, ako sme to dokázali my. Netvrdíme, že nad nami už nie sú žiadne poschodia poznania ani lepší experti. Tvrdíme však, že 99,99 % občanom našej krajiny dokážeme odovzdať kvalitné know-how, ktoré ich posunie ráznym skokom vpred na vyššie stupne ich vlastného poznania.  

Chcete sa prihlásiť na školenie hneď TERAZ?

V mnohých smeroch sú dnešné informácie a odporúčania veľmi rozporuplné a záver nad nejakou témou už vyslovuje naozaj hocikto. Stačí že má na to odvahu, rečnícky skill a aj bez faktov či reálnych skúseností dokáže v dnešnom svete zaujať (marketing). Ak však začnete skúmať pohnútky či skúsenosti, ktoré človeka doviedli k nejakému záveru, tak veľmi rýchlo zistíte, aké “hlboké” je know-how danej osoby. 

Preto ak sa vám páči, aké výsledky dosahujeme a aké informácie pre vás pripravujeme na našich weboch a sociálnych sieťach, prihláste sa na naše júnové školenie a neoľutujete. To že garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti, je každému jasné. Z nasledovného registračného webu sa dozviete ďalšie podrobnosti o tom, ako vyzerali predchádzajúce školenia + koľko stáli (toto bude najlacnejšie ale najlepšie zo všetkých).

Prihlás sa na toto namakané víkendové školenie TU

Úplne podrobný obsah školenia vám však ešte neprezradíme. Dokonca dáme priestor aj vám, aby ste sa vyjadrili čo by ste chceli na školení zažiť. Aké naše poznatky i skúsenosti by ste radi od nás získali za tieto dva intenzívne dni (víkend)? Za seba a môj jeden celý deň školenia, vám prezradím aspoň niektoré pripravované body:

 • prečo ako účastník kurzu sa automaticky stávaš čestným ambasádorom kultúry výživného pohybu a funkčnej výživy na Slovensku
 • prečo by si sa na celý svoj život mal /-a pozerať cez “okuliare” generalistu a nie špecialistu (špecializácia je dobrá iba pre hmyz)
 • prečo ak nebudeš podnikať v tom, čo ťa baví a čo miluješ, budeš v živote nešťastný /-á (+ praktické tipy ako na to)
 • ako kvalita, usporiadanie a štruktúra poznatkov ovplyvňuje tvoje duševne i fyzické zdravie (+ praktické tipy)
 • prečo by si mal /-a poznať základné princípy psychológie optimálneho prežívania (stav flow + pohyb, zdravie a výživa - modelové situácie, manažment strachu)
 • ako by mali vyzerať základné piliere tvojej optimálnej životosprávy 
 • prečo zo všetkého najdôležitejšie je sa naučiť kvantifikovať funkčnosť svojho metabolizmu (cukrový vs. tukový + 50 odtieňov sivej medzi nimi)
 • ako vyhekovať energetický mechanizmus svojho tela (produkcia ATP, zdroje energie, tréning pečene, metabolické zdravie)
 • prečo metabolický tréneri sú svetlou budúcnosťou pre našich zdegenerovaných spoluobčanov (priemerný “Jožko” už viac nie je zdravý človek, má obezitu alebo v lepšom prípade iba nadváhu) 
 • ktoré výživové smery na sebe aplikovať a v akom objeme, aby sa dosiahli vyššie metabolické zdravie (príklady režimov dňa, jedál, receptov) 
 • ktoré potraviny by si mal /-a kupovať pre lepšiu verziu samého seba (kedy čo jesť a s čím kombinovať) 
 • prečo byť silný od malíčka po malíček je dôležitejšie, ako mať fúkané bicepsy a prsia (ukážky, príklady, analýza)
 • prečo svaly potrebujú mať dámy podobne silné, ako páni (objem sem nepleťme)
 • za čo sa oplatí vymieňať svoj čas na tréningu (neuroplasticita mozgu, fasciálna sila, 5 opakovaní a dosť, iné dôležité princípy)
 • ako rozpoznať pohybový potenciál svojej postavy (analýza somatotypu a jeho predispozícii) 
 • ako sa naučiť hodnotiť svoj telesný stav cez kožné riasy (ukážky, analýza, súvislosti s hormonálnou citlivosťou)
 • ako vyzerá jeden skutočne výživný tréning (názorné ukážky, rozcvička, realizácia cvikov, techniky, súvislosti)
 • zoznam pohybov (štandardov), ktoré by mala utiahnuť aj tvoja kostra (ak nie teraz tak v budúcnosti určite)
 • kde v životospráve zaradiť pohyb za no-extra-time (najmä počas práce)
 • kam kráča budúcnosť starostlivosti o ľudské telo (exponenciálne technológie, zariadenia, aplikácie, nástroje)
 • pripravované projekty v blízkej i ďalekej budúcnosti a možnosti spolupráce
 • a mnohé ďalšie fascinujúce témy, ktoré určíme aj podľa vás…

 

Prihláste sa na víkendové školenie TU

 

mimi22
Pridané: 11.06.2016, 09:28
Reagovať
Pridané: 11.06.2016, 09:28
Reagovať
Spätná väzba
Ahoj Vlado,
Zo školenia ma zaujalo všetko ale asi najviac:
1. Vytvor si vlastnú psychológiu optimálneho prežívania (flow), knihu som už začal čítať
pre lepšie pochopenie...
2. Programuj si svoj metabolizmus. V najbližšom čase sa chystám do Žiliny, aby som si
dal otestovať metabolickú kondíciu.
3. Tá záverečná otázka ma taktiež zaujala a preto som si objednal knihu Dilema
všežravca, na ktorú sa veľmi teším..
V budúcnosti by som s radosťou prijal nejakú certifikáciu ohľadom výživového
poradenstva alebo niečo podobne...
Ďakujem za inšpiráciu
Milan
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.06.2016, 22:07
Reagovať
Pridané: 12.06.2016, 22:07
Reagovať
Re: Spätná väzba
Ahoj Milan, dakujeme za postrehy. Ta certifikacia moze byt fajn napad, pouvazujeme s Misom ci nieco take vieme vybavit. Drzim palce pri dalsom napredovani.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Tom
Pridané: 07.06.2016, 23:14
Reagovať
Pridané: 07.06.2016, 23:14
Reagovať
Zpětná vazba na víkendové školení
Ahoj Vlado,
zasílám své pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu k víkendovému školení v Bratislavě. Má očekávání se naplnila a některé další informace mi zase posunuly o kus dále. Tvá přednáška mi jen podtrhla a potvrdila mé teoretické a již získané 7 měsíční praktické zkušenosti s metabolickou flexibilitou na svém těle.

1. Co mi nejvíce zaujalo z tvé přednášky?

Tvůj přístup a využití času směrem k výchově tvé dcery. Ne každý tak vnímá vztah k dětem a věřím, že plno zatím bezdětných posluchačů tuto informaci postřehlo a budou ke svým dětem přistupovat ve výchově podobně jako ty a v režimu FLOW :-).

2. Co mi mile překvapilo a potěšilo?

Osobní setkání a popovídání s pí. Želmírou Komorechovou a p. Dušanem Plichtou.

3. Co mi do budoucna inspirovalo a motivovalo ?

Dále vydržet a experimentovat na sobě s matabolickou flexibilitou. Rozvoj pohybových vlastností a obratnosti, které potřebuji osobně zapojit více do mého vytrvalostního tréninku.

4. Co se mnou rezonovalo jinak a čemu jsem neporozuměl?

V závěru tvé přednášky jsi položil otázku v souvislosti s vegetariánstvím ve smyslu „Čím živit tuto zemi?“ s odkazem na jednu knihu, kde je možná ukrytá odpověď. Přemýšlel jsem cestou domů nad odpovědí, ale vlastně jsem zjistil, že si nevím jak si přesně vykládat tvojí otázku, a proto nenalézám odpověď.

Těším se na další podobná setkání.
Tomáš
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.06.2016, 21:40
Reagovať
Pridané: 12.06.2016, 21:40
Reagovať
Re: Zpětná vazba na víkendové školení
Ahoj Tome, dakujem za tvoje postrehy aj spatnu vazbu. Ak ide o tvoju otazku na zaver, kniha sa vola Dilema vsezravca (Michael Pollan) a otazku som myslel tak, ze treba si klast klucovu otazku, aku "vyzivu" chceme davat zemi, ak chceme aby produkovala rastlinny, ktore uzivia potom nas. Ak sa dopracujes k odpovedi, podel sa s nami o svoje postrehy. Potom ta doplnim. Aktualne tuto knihu spracuvavame do nasej databazy knih: https://knihy.vladozlatos.com
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem