Životospráva a zvyky

Stiahnite si bezplatnú e-publikáciu o aplikácii MET/FLEX 1.0

Čo je to aplikácia MET/FLEX a prečo je pre našu prácu tak veľmi dôležitá? Touto aplikáciou ukladáme nové základy pre naše odborné pôsobenie a zber vedeckých dát pre vedecké výskumy. Prečo by ste sa mali začať zaujímať o aplikáciu MET/FLEX aj vy?

img

Aplikácia MET/FLEX 1.0 a jej vývoj

Na tejto aplikácii pracujeme už dlhé mesiace (prvé práce začali 9/2014). Do jej vývoja sme investovali mnoho času aj prostriedkov ale veríme, že výsledok bude stáť za to. Zatiaľ pre vás ponúkame možnosť preštudovať si vysoko odborné podklady (vyše 200 vedeckých citácií), ktoré vás usmernia v tom, prečo analyzovanie metabolizmu bude v budúcnosti základným pilierom personalizovanej životosprávy (výživa, pohyb, zvyky a ich protokoly). Pomocou aplikácie MET/FLEX budeme schopný analyzovať:

Ale to nie je všetko. Zmyslom aplikácie MET/FLEX 1.0 je:

  • pomôcť ľuďom stať sa expertom na svoje vlastné telo
  • pomáhať im robiť kvalifikovanejšie rozhodnutia na základe dát
  • budovať katalóg testovacích protokolov (štandardizácia)
  • budovať najväčšiu databázu spiroergometrických testov v EÚ
  • budovať nástroj pre masívne štatistické analýzy (algoritmy, data mining, data analytics, data machine learning)
  • zlepšovať výživové, suplementačné a tréningové protokoly (overené na stovkách až tisíckach užívateľoch aplikácie MET/FLEX)

Pre nás je zmysel najmä v tom, že chceme mať nástroj, ktorým chceme “ukojiť” svoju zvedavosť a vyliečiť mnohé ilúzie, ktorými aj my trpíme v otázkach výživy, pohybu, či životosprávy. Na tejto aplikácii s nami začal spolupracovať už aj prvý expert: Martin Chudý.

Ako sa môžete zapojiť do aplikácie MET/FLEX 1.0 aj vy:

  • zapojiť sa ako expert: otvorený systém, návrhy na zmeny algoritmov, vzorcov, štatistík, definícií pojmov (priznanie autorstva), provízie za vlastné protokoly vložené do systému
  • zapojiť sa ako kritik: zabiť ideu čo najskôr, ak sa preukáže ako chybná
  • zapojiť sa ako investor (podiel na tržbách alebo vo firme ak projekt prežije fázu úvodnej kritiky)

 

Ako s vývojom aplikácie MET/FLEX postupujeme, sme nedávno prezentovali aj na odbornej konferencii v Prahe, z ktorej vám video záznam prinesieme už čoskoro. Dovtedy si môžete podrobnosti o aplikácii MET/FLEX preštudovať z nasledovnej bezplatnej e-publikácie TU.

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem