Tento článok je staršieho vydania a informácie ktoré obsahuje, už nemusia byť aktuálne. Pokiaľ vás táto téma zaujíma a chceli by ste, aby sme sa jej opäť venovali, zahlasujte. Články s najvyšším počtom hlasov pripravujeme prednostne.
ruka
Hlasov:3
banner
Názory a postoje

10 krokový PLÁN obnovy KULTÚRY pohybu v SR

Naše deti potrebujú našu pomoc. Už pred 10-timi rokmi bolo neskoro. Tejto realite sa potrebujeme naučiť čeliť a konať už dnes. Začnime deti a mládež vychovávať v takom školskom prostredí, ktoré je bohaté na pohybové príležitosti, ktoré môžu využívať kedykoľvek bez obmedzenia. Deti milujú pohyb, ak im my dospelí na to vytvoríme podmienky. My dospelí si ich aj pre seba potrebujeme vytvoriť tiež. Školské prostredie, kam každý deň zatvárame naše deti na množstvo hodín, je pre ich zdravie nebezpečné a spôsobuje viditeľnú fyzickú degeneráciu. Možno aj psychickú. Kto z kompetentných túto realitu prizná? A nejde tu ani zďaleka o celodenné sedenie na zadku, nedostatok pohybu, neadekvátnu stravu a povinnosť nosiť zvlhnuté plienky na ústach. 

 

img
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem