Životospráva a zvyky

Nový produkt: video vzdelávacia konzultácia

Tento produkt znamená malú revolúciu v spôsobe, akým vás vzdelávame. Za 90 minút získate celkový prehľad o všetkých princípoch, ktoré v našich článkoch detailne rozoberáme. Ale to nie je všetko. Kam smerujeme touto formou video vzdelávania?

img

Video vzdelávacia konzultácia a pripravovaná Zlatoš Family Univerzia

Tento nový video produkt je presne tých z vás, ktorí nemáte čas čítať všetky naše “kilometrové” články. Áno sú v nich dôležité a výživné informácie, ale nikdy neboli zhrnuté do jedného uceleného myšlienkového konceptu (návodu) - až doteraz.

 

Prečo si kúpiť túto video vzdelávaciu konzultáciu?

  • Pretože získate komplexný pohľad na problematiku výživy a životosprávy v 90-tich minútach (ucelený myšlienkový koncept a mentálna databáza poznatkov).
  • Pretože pomocou symbolov a obrázkov zvyšujeme šancu, že si problematiku osvojíte rýchlejšie a zapamätáte najdôležitejšie poznatky v širokých súvislostiach.
  • Pretože vám vysvetlíme všetky najdôležitejšie poznatky na jednom mieste, aby ste mohli začať preberať plnú osobnú zodpovednosť za svoje zdravie.
  • Pretože akúkoľvek ďalšiu informáciu, ktorú od nás v budúcnosti získate, budete vedieť zaradiť na správne miesto a tento získaný systém vám uľahčí nadobudnuté informácie lepšie aplikovať aj do vašej životosprávy
  • Pretože proces video konzultácie (obrazy, symboly, vysvetlenia) je výsledkom našej odbornej transformácie za asi posledných 5 rokov osobných konzultácii, v ktorých sme počas stovák stretnutí hľadali spôsoby, ako komplikovanú problematiku vysvetliť jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom

 

  Player should be appear, if you see this message, try to install Flash plugin.

 

Video vzdelávacia konzultácia je pre vás dostupná v dvoch rôznych formátoch, na DVD nosiči, alebo ako online video. Súčasťou tohto produktu je aj špeciálny bonus, o ktorom sa viac dozviete z predajných stránok produktu.

Zlatoš Family Univerzita

Táto video konzultácia je prvá lastovička vzdelávacieho formátu, ktorý by sme chceli v budúcnosti rozvinúť do extrémov. Až do takých extrémov, ktorý môžeme nazvať jedným slovom: Univerzita. A ako sme sa dostali k nápadu zrealizovať Zlatoš Family Univerzitu? S touto myšlienkou sme sa už pohrávali dávnejšie, ale nedozrel na jej zrealizovanie ten správny čas. Za posledné mesiace nás však mnoho našich verných čitateľov kontaktovalo so zvláštnou požiadavkou. Chceli od nás školenia či kurzy v oblastiach trénerstva i výživy a tieto požiadavky sa za posledné obdobia nahromadili naozaj vo veľkom množstve. A tak sme sa rozhodli, že tento rok sa budeme venovať podkladom pre vznik novodobej online univerzity, ktorá by odrážala potreby tých z vás, ktorí by chceli niečo také absolvovať. 

Lenže naša univerzita nebude len ďalší kurz v poradí. Dnes sa začína rojiť obrovské množstvo “poradcov pre výživu”, ktorým stačilo odsedieť si zopár víkendov na školeniach a certifikát je ich. Na niektorých takýchto školenia prednášame a nie je na tom nič zle, keď má niekto záujem o túto oblasť. Lenže nie je poradca ako poradca (či tréner ako tréner). Naša Univerzita bude online charakteru a okrem asi ročného vzdelávacieho úsilia bude potrebné preukázať, že nadobudnuté poznatky sa podarilo pretaviť aj do praxe s požadovanými výsledkami. Plánujeme niekoľko levelov, kde v tých vyšších úrovniach pristúpime aj k rôznym zameraniam a špecializáciám. V tých vyšších leveloch však nie je vylúčené, že mnohí adepti neprejdú a certifikát trénera či poradcu nezískajú, nakoľko sa im nepodarí preukázať merateľným a objektívnym spôsobom (napríklad spiroergometria), že skutočné výsledky aj dosahujú sami na sebe. Kto nevie manažováť sám seba úspešným smerom, nemôže byť považovaný za odborníka, pretože viac teoretikov už nepotrebujeme. Potrebujeme viac kvalitných expertov so skutočnými výsledkami. 

Pôjde však o platenú záležitosť, hoci sa nevylučuje, že tie prvé stupne Univerzity budú bezplatného charakteru. Ale nechceme toho až tak moc dopredu prezrádzať, pretože na podrobnosti bude priestoru ešte dosť. 

 

Takže? Chceli by ste sa aj vy prihlásiť do našej Zlatoš Family Univerzity? 

 

 

Jaja
Pridané: 11.02.2015, 12:52
Reagovať
Pridané: 11.02.2015, 12:52
Reagovať
DVD
Ahoj Vlado,

práve som dopozerala toto DVD...je skvele..ĎAKUJEM....zatial mi vyvstala jedna otazka (časom ich bude ešte viac, musim pozrieť viac krát aby som to strávila :D). V DVD vôbec nespomínaš polievky, a v Životospráve ak si dobre pamätám tak ich odporúčaš hlavne ako súčasť hladovania. Nakoľko ja zbožnujem polievky (hlavne klasický vývar samozrejme bez cestovín, a každú inú bez múky) chcem sa spýtať kedy by bolo optimálne ich jesť v rámci programu čiastočného hladovania a večerného prejedania, ktorý dodržiavam 5-6x týženne? Ďakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 24.02.2015, 22:51
Reagovať
Pridané: 24.02.2015, 22:51
Reagovať
Re: DVD
Polievky su samozrejme fajn. Vyvar patri medzi top jedla vobec (aspon z mojho pohladu). Takze jednoznacne zaradit. Mozes ich zaradit kedykolvek, ci uz cez ciastocne hladovanie alebo ako pitny rezim. Najlepsie aspon 3x do tyzdna. Podmienkou je vsak aby kosti boli špikové v kombinacii s klbmi (kvoli MSM a ostatnym protizapalovym latkam). Super by bolo, ak by boli kosti od zvierat chovanych na trave (idealne od http://www.farmaturova.sk) a vyvarat to aspon 3 hodiny. Potom dovarit zo zeleninou (mal by tam byt kel - napriklad ruzickovy) a morske riasy. Mozes to povazovat za superjedlo a najkvalitnejsi biologicky vyuzitelny suplement, aky nikde nenajdes. Okrem toho za relativne velmi nizku cenu! Drzim palce v dalsom progrese.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Petrisko
Pridané: 03.02.2015, 08:16
Reagovať
Pridané: 03.02.2015, 08:16
Reagovať
online video
Ahoj, chcem sa este opytat, kedy sa mozme tesit na online verziu? Coskoro... mesiac, dva..? Dakujem :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 06.02.2015, 22:06
Reagovať
Pridané: 06.02.2015, 22:06
Reagovať
Re: online video
Pripravujeme server a stream online videa s externou firmou, takze dufam ze sa dohodneme v rozumnom case (aj po financnej stranke) a do 2 mesiacov bude aj online video. Spolupraca by mala polozit podklady aj pre avizovanu online Univerzitu, ktoru budeme rozpracovavat v druhej polovoci roka 2015.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Petrisko
Pridané: 29.01.2015, 16:11
Reagovať
Pridané: 29.01.2015, 16:11
Reagovať
Univerzita
Ja sa hlasim! Tomuto vravim vyzva roka! Je problem ze zijem v Nemecku?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 06.02.2015, 21:28
Reagovať
Pridané: 06.02.2015, 21:28
Reagovať
Re: Univerzita
Urcite nie, kedze to bude online, tak nie je podstatne z ktorej krajiny sa pozeras na obrazovku. Dalsie info bude az v druhej polovici roka.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
martlup
Pridané: 27.01.2015, 22:21
Reagovať
Pridané: 27.01.2015, 22:21
Reagovať
Zlatoš Univerzita
Ahoj Vlado,
Mě by vaše Universita hodně zajímala. Přihlásila bych se. Otázka je, jak moc by to bylo finančně náročné pro klienta z ČR.
Právě na tvém blogu jsem konečně našla podrobné informace o fungování těla a metabolizmu a hltám každý nový článek. Občas dávám "přednášky" o výživě své sestře, ale ta mi říká, že to beru moc vědecky. Mě to ale tak vůbec nepřijde. Výživa a zdraví je vlastně můj koníček přes 20 let, ale až před pár lety mě nabírání kil donutilo hledat informace i na zahraničních webech než na CZ stránkách. U nás jsem bohužel nic nenašla. Chodívala jsem na konzultace k panu ing.Petru Havlíčkovi, respektive k jedné mladé dietoložce, která mě od LCHF odrazovala a argumentovala právě ketoacidózou a stále omílala, že mozek nutně potřebuje glukózu a tudíž musím jíst 60% sacharidů, 30% bílkovin a 10% tuků. Na otázku, proč jsem nezhubla ani 1kg po měsíci každodenního 50min tréninku na orbitreku (9 hod týdně : víkendy ráno a večer), nedokázala mi odpovědět, prý to bylo asi moc. Zkrátka, jak nastudovala dle učiva 40 let starého, tak to omílá a nepřipustí nové studie. Zajímavé ale je, že si zapsala knihy, které o LCHF u nás vyšly. Doufám, že jsem jí nasadila brouka do hlavy.:-)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 06.02.2015, 21:16
Reagovať
Pridané: 06.02.2015, 21:16
Reagovať
Re: Zlatoš Univerzita
Ahoj, podrobnosti o univerzite budeme zverejnovat az neskor, Zatial je to daleka buducnost, hovorim o mesiacoch, dovtedy nas cakaju mnohe zaujimave veci, ale podklady uz chystame priebezne teraz. Drzim palce aj v osvete, ktoru siris okolo seba, nech si uspesna...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem