Životospráva a zvyky

VIP PREMIUM - online kurz

Veríme v dôsledných študentov a tých z vás, ktorí svoju optimalizáciu životného štýlu beriete vážne. Vytvoriť si trvalo udržateľnú životosprávu je náročná práca na mnoho mesiacov a každý užitočný nástroj pomáha. A jeden taký nástroj sme pre vás zostavili, v ktorom získate súbory dôležitých myšlienok a praktických postupov na jednom mieste

 

Všetky naše produkty do roku 2016 ako cvičebné DVD pre mužov i ženy, alebo elektronické publikácie či prednášky sme dali na jednu online platformu. Odtiaľ sú pre vás kedykoľvek dostupné na jeden klik (počítač, tablet, mobil). Na základe mesačného príspevku získavate prístup k 30-tim hodinám video materiálov a k vyše 900 stranám elektronických publikácií. Celá platforma je koncipovaná ako kurz, v ktorom si sledujete čo ste už preštudovali a čo vás ešte čaká. Ku všetkým materiálom sa však môžete opakovane vracať podľa vašej potreby. Zoznam produktov ktoré platforma obsahuje:

Pre verných študentov sme prirpavili za každý ďalší začatý mesiac predplatného bonus v podobe 5-tich recenzií kníh, ktorých máme spolu 60 kusov. Členstvo sa dá predplatiť na mesačnej báze (20 eur) alebo ročnej báze (200 eur). Prístup do online platformy automaticky zaniká keď predplatné zrušíte. Ak vás to zaujalo, viac informácií si môžete preštudovať TU:

https://zlatos-family.teachable.com 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem