• cas4 min
  • autorVlado
  • date25.09.2017
  • comments0
  • 3638x
  • comments
  • comments
Potraviny a stravovanie

Nízkosacharidové smoothies vďaka Wellness Proteinu

Prečo si pridávať Wellness Protein do smoothies? Zvýšiť biologickú hodnotu svojho jedla je základná zručnosť, ktorú potrebujú ovládať najmä tí, ktorým záleží na svojom zdraví. Pre tých, ktorí vedia, že zdravé, funkčné, pekné a vitálne telo nie je cieľ ale nástroj na to, aby sa sa mohli sebarealizovať vo veciach, na ktorých im záleží. A prečo by mal byť smoothie práve nízkosacharidový? Pretože pravdepodobne podobný pokrm budete konzumovať cez deň alebo okolo obeda a tú poslednú vec čo si želáte je, aby vás vysoká cukrová nálož jedla uspávala a znižovala vašu produktivitu (mentálna hmla). 

img

Lowcarb Smoothies od Zlatoš Family

Vlado a Tina Zlatošovci v spolupráci so Samom Ižárom v Bratislave (Barbell Smoothie Bar v BBC1+ na Plynárenskej) spustili inšpiratívnu spoluprácu a spoločne vytvorili z nových príchutí Wellness Proteinu slaný karamel a pistácia dva fantastické nízkosacharidové smoothie. Čo nájdete v ich zložení a akú majú nutričnú hodnotu?

Zloženie pre Karamel: voda, 100ml sladkej 33% smotany, 40g zelenšieho banánu, Welness Protein slaný karamel, mandľové maslo, škorica. Orientačné nutričné hodnoty na 3dcl smoothie: Bielkoviny 18g, Sacharidy 15g, Vláknina 2,4g, Tuky 41g, Energetická hodnota 507 kcal.

Zloženie pre Pistáciu: voda, 40g zelenšieho banánu, Wellness Protein pistácia, kešu maslo, kokosový olej 10g, zázvor, kurkuma. Orientačné nutričné hodnoty na 3dcl smoothie: Bielkoviny 18g, Sacharidy 15g, Vláknina 1,6g, Tuky 22g, Energetická hodnota 333 kcal.

 

 

Ak máte aj vy prevádzku smoothie baru a máte o podobnú formu spolupráce záujem aj vy, neváhajte nás kontaktovať. Radi prídeme za vami osobne a nadizajnujú podobné nízkosacharidové smoothie aj pre váš smoothie bar. V rámci spolupráce, si však kladieme jednu nezvyčajnú podmienku. Tak ako v Barbell Smoothie Bare, aj u vás bude nevyhnutné, aby ste nainštalovali kruhy na cvičenie priamo vo vašej prevádzke. Prečo? Pretože ľudia ktorí sú radi v pohybe to budú vnímať ako veľké gesto. Počas čakania tak môžu za no-extra-time skromne precvičiť dôležité časti svojho tela a vás si budú pamätať ako podnik s vysokou pridanou hodnotou. 

Tešíme sa na kontakt s vami

 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem