Životospráva a zvyky

Školenie "Zdravé, funkčné a výkonné telo"

Pripravili sme pre vás 3 dňové školenie v spolupráci s Mišom Duchoňom a Martinom Janišom. Dozviete sa súhrn najaktuálnejších vedomostí o tom, ako si pomocou pohybu, výživy a zvykov vytvoriť manuál na ovládanie svojho tela. Ste na to pripravení?

img

Víkendové školenie na tému zdravia a funkčnej kondícii v Bratislave

Jedná sa už o druhé pokračovanie školenia, ktoré sme v spolupráci s Mišom Duchoňom absolvovali v Bratislave (Fitnessa). Obsah školenia sme na základe skúseností prekopali a vylepšili tak, aby ste na konci víkendu odišli nie len s masívnym množstvom poznatkov či s návodmi ako na to, ale aj so zdravým pocitom “zmätenia” z toho, čo všetko ešte neviete a čo všetko môžete na sebe zlepšiť (od životosprávy, postojov, stravovania až po pohybové kompetencie). 

V priebehu 3 intenzívnych dní sa naučíte to, čo by ste sa inak učili mesiace štúdiom kníh, navštevovaním rôznych školení, pozeraním videí a starým známym „pokus-omyl“. Nejdeme vám sľubovať, že z vás za 3 dni spravíme fantastických atlétov, alebo odborníkov na výživu. Ani netvrdíme že náš kurz je najlepší na svete a jeden víkend vám bude stačiť na to, aby ste sa už nikdy viac nemuseli nič učiť. To teda nie. My sa vzdelávame po celý život, tak prečo by ste nemali aj vy? 

Výhoda školenia však spočíva v tom, že my vám ponúkneme naše štandardy, naše skúsenosti a pohľady na problematiku, čím sa môžete postaviť na naše plecia a dovidieť tak ďalej a napredovať rýchlejšie, ako keby ste si všetko pokúšali “prelúskať” sami. 

Tak čo, uvažujete o našom víkendovom školení? Tak potom sa ponáhľajte pretože miest máme iba 20, aby sme sa vám mohli dôsledne venovať. Školenie začína už v tento piatok:  13-15 novembra (piatok, sobota, nedeľa) každý deň od 9:00 do 18:00. 

Miesto konania: Fitnessa, Továrenská 14, Bratislava, takto to vyzerá pri vstupe do areálu (vrátnica + pohľad na budovu gymu + gym samotný). Telocvičňa sa nachádza hneď za novostavbou ktorú stavajú oproti autobusovej stanici Mlynské Nivy. 

Chcete vedieť pre koho je toto školenie určené? Kto sú títo ďalší lektori ktorí spolu s nami prednášajú? Aký je program školenia v jednotlivých dňoch? Či z neho získate certifikát a koľko stojí kurz samotný? Ako to vyzeralo na prvom kurze a čo o ňom napísali naši prví účastníci? To všetko sa dozviete z nasledovných linkov:

 Bližšie informácie o kurze vám písomne alebo telefonicky posktytne Michal Duchoň:

  • +421 948 496 765
  • skolenie@fitnessa.sk

PS: Na tomto kurze nebudú predávané žiadne produkty ani služby partnerských organizácií. Fitnessa je vzdelávacia organizácia, ktorá sa sústredí na vzdelávanie a nie na „bububu marketing“, kedy vás vystrašíme šokujúcimi faktami a následne spod pultu vytiahneme naše mastičky, ktoré sú presne to, čo potrebujete. Veríme, že to najlepšie, čo Vám môžeme dať, sú vedomosti, poznatky a nás úsudok, pomocou ktorých budete schopní robiť sami za seba kvalifikované a zodpovedné rozhodnutia. Tešíme sa na vás. 

 

img

 

Chcete byť v budúcnosti informovaní o podobných školeniach? Prihláste sa k odberu noviniek cez nasledovný formulár a vždy keď budeme mať nejaké nové udalosti na pláne, vás budeme o tom informovať:

Prihláste sa do odberu správ k tomuto projektu: Kurzy a školenia Zlatoš Family
(musíte byť prihlásený do svojho osobného účtu)

 

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem