Získajte dokumenty z VIP členstva podľa vlastného výberu

Podľa vašich postrehov a prianí sme pripravili novú službu v rámci VIP členstva. v nej si budete môcť vybrať dokumenty, kategórie alebo celé databázy naraz podľa vlastného uváženia.

img

EXTRA VIP BALÍK 

Pre tých z vás, ktorí si želáte zakúpiť viac dokumentov z VIP databáz naraz, môžete využiť túto extra službu. Pripravili sme ju na základe vašich podnetov. V nej si môžete zakúpiť vami vybrané databázy, jednotlivé knihy alebo celé požadované kategórie. Nevýhodou tohto VIP extra balíka je, že vám v ňom neposkytujeme výhody VIP členstva (10 alebo 12% zľava na bioeshop.sk produkty počas trvania členstva alebo databázu bonusov). Po úhrade však dostávate okamžitý prístup k vybraným dokumentom vo vašom osobnom účte v sekcii VIP na stiahnutie. Viac info TU.

Pre výber a kúpu požadovaných dokumentov môžete použiť aj nasledovný formulár:

Zostavte si balíček VIP produktov

Pre vytvorenie objednávky musíte byť prihlásený.

 

Pred tým, ako sa rozhodnete pre kúpu vybraných dokumentov, kategórií či celých databáz, venujte prosím pozornosť podrobným informáciám o jednotlivých databázach:

  1. databáza nami vybratých najvýživnejších potravín, aké sa na našom trhu dajú kúpiť (viac info TU),
  2. databáza recenzií našich najlepších kníh (slovenských i zahraničných), ktoré sme doteraz prečítali (viac info TU),
  3. databáza životne dôležitých otázok (z rôznych osobných i pracovných oblastí), ktoré sú dostatočne provokujúce na to, aby vášho ducha motivovali stať sa lepšou verziou samého seba (viac info TU).

 

Viac všeobecných informácií o VIP členstve nájdete TU.

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem