Tréning, úrazy a regenerácia

Skill LAB aktuality

Veľké veci sa dejú v Skill LABoch v Nitre a v Bratislave a ty by si mal o nich vedieť. Nasledujú stručné správy o najnovších udalostiach v našom úspešnom projekte.

img

Bratislavský Skill LAB zverejnil video ukážky toho, čo všetko môžeš u nás na tréningu robiť a tiež aj na čom (pomôcky). Ide o dve názorné videá, ktoré ti prezradia viac:

Skill LAB Bratislava vytvoril Skill Evolution Team pre príležitostné vystúpenia. Priestor v tomto teame dostávajú naši najlepší zverenci. Silná motivácia nemyslíš? Prvé vystúpenie ktoré sa zaznamenalo si môžeš pozrieť tu:

Tréneri Vlado a Dávid vypustili zaujímavé video v ktorom sa chvália tým, že zvládnu tie najťažšie kliky na svete. Je to podľa teba pravda? Vlado má na videu krátke gate, Dávid dlhé a obaja pripravujú ďalšie pokračovanie v nových kreáciách:

Čo sme ťa za ten čas naučili

Nasledujú tri videá z tréningových priestorov v NR a BA, kde názorne uvidíš, akými zručnosťami disponujú naši zverenci pod našim vedením:

A taká perlička čo sa za ten čas naučil aj náš polotréner z Nitrianskeho Skill LABu Martin Šimora (Team SX člen):

Interview s najšikovnejšími členmi Skill LABov

Nasleduje séria video rozhovorov a ukážok našich najlepších členov, ktorí do Skill LABov chodia už dlhé roky. Toto sa naučili tvrdou prácou na sebe. Inšpiruj sa:

Ďalšie zaujímavosti sa dozvieš už čoskoro. Skill LAB napreduje a čo ty?

www.skills.sk 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem