Nadváha a obezita

Chudnutie s TV JOJ v siedmom nebi

Začiatkom roka 2014 sme v spolupráci s TV JOJ rozbehli zaujímavý projekt, ktorého výsledky práce budú zverejnené na televíznych obrazovkách už tento mesiac. O čo ide?

img

Pavol Baláž je pán, ktorý na začiatku spolupráce vážil takmer 260 kilogramov. Život v takom tele nie je ľahký a doslova išlo o krk. Ako veľmi to bolo dramatické, uvidíte z televízneho záznamu, ktorý bude zostrihom najdôležitejších udalostí za posledné mesiace. Palov život sa však zmenil, pretože okrem nás, sme zostavili team odborných lekárov (MUDr. Michal Rastislav Piják a Doc. MUDr. Ján Lietava, CSc.), ktorí nám jeho stav pomáhajú priebežne stabilizovať a diagnostikovať. Potrebovali sme mať istotu že to, čo robíme, mu nespôsobuje ďalšie zdravotné komplikácie, ale naopak dostávame ho pod kontrolu. Prvú časť Palovho príbehu televízia JOJ odvysiela 19.10.2014 v nedeľu ako posledný príbeh v programe V siedmom nebi. Tam uvidíte, aké prvé “zázračné” premeny Pavol zaznamenal a čo všetko musel pre to urobiť. To však nie je všetko, pretože Palo je len v polovici svojej novej životnej cesty. To najťažšie sme však už prekonali a ideme ďalej, pretože ciele sú podstatne vyššie.

Čo si myslíte o tom vy? Je ľahké chudnúť takú veľkú masu telesného tuku alebo ani nie? K téme sme pripravili podrobný článok, v ktorom zistíte viac

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem