Životospráva a zvyky

Progres v našich hlavných projektoch

Ako napredujeme v našich najdôležitejších projektoch, ktorým venujeme väčšinu našej pozornosti a úsilia? V sérii štyroch na seba nadväzujúcich podcastoch sa dozviete podrobnosti o projektoch SKILL LAB, SOMATON, METFLEX a NESEDA. 

img

Podcast o dôležitých projektoch SKILL LAB, SOMATON, METFLEX a NESEDA

Ako môžu tieto naše projekty zlepšiť váš život alebo obohatiť naše kolektívne poznanie? Majú tieto naše projekty šancu zmeniť kultúru prostredia v ktorom žijeme k lepšiemu? To vám prezradíme v našich podcastoch, kde sumarizujeme v akom štádiu sa daný projekt nachádza a aké máme ďalšie plány. Všetky naše podcasty nájdete TU. Návod ako ich používať na Apple či Android zariadeniach TU. A jednotlivé mp3 súbory pre tieto vybrané podcasty nájdete nižšie.

1. Ako napredujeme v SKILL LAB projekte

História projektu siaha do roku 2004 a odvtedy sa učíme prinášať do pohybu zážitok, ale aj funkčnú hodnotu. Z malého individuálneho projektu, sa stávame serióznou organizáciou, ktorej know-how jedného dňa budete môcť využívať aj vy. Ako napredujeme v Nitrianskej telocvični a aké novoty vás čakajú od septembra 2017 v Bratislave, vám prezradím v podcaste.

Originál MP3 súbor:
http://podcast.vladozlatos.com/Episodes/Podcast31_SKILL_LAB_aktuality.mp3 

2. Ako napredujeme v SOMATON projekte

Somaton je projekt, cez ktorý môžeme spoločne skúmať fascinujúce ľudské telo a jeho individuálne zvláštnosti. Prečo je každý iný? Na čo je naša kostra predurčená? Ako nás jednotlivé tvary, dĺžky alebo proporcie tela predurčujú na úspech v jednej pohybovej oblasti, zatiaľ čo v druhej budeme iba priemerní? V podcaste vám okrem toho objasním aj prečo projekt vznikol, ako napredujeme vo vývoji a čo je našim cieľom.

Originál MP3 súbor:
http://podcast.vladozlatos.com/Episodes/Podcast32_SOMATON_aktuality.mp3 

3. Ako napredujeme v METFLEX projekte

Výskum v oblasti metabolizmu je ďalšia fascinujúca oblasť, ktorá nám pomáha porozumieť definícii slova zdravie. Budujeme vedecký nástroj, pomocou ktorého budeme vedieť robiť kvalifikovanejšie rozhodnutia a serióznejšie skúmať čo sa deje v našom tele (cukrový vs. tukový metabolizmus). Budujeme veľký analytický motor a keď do neho raz začneme vháňať palivo (dáta/merania), v našom poznaní sa posunieme skokovo ďalej. Prečo aj v tomto projekte potrebujeme spolupracovať s odborníkmi a kam v projekte smerujeme, sa dozviete z podcastu.

Originál MP3 súbor:
http://podcast.vladozlatos.com/Episodes/Podcast33_METFLEX_aktuality.mp3 

4. Ako napredujeme v NESEDA projekte

Stolička Neseda je stelesnením nášho životného štýlu a ďalšia významná kvapka do formovania kultúry výživného pohybu v našej krajine. Stoličkou Neseda zásadným spôsobom vystupujeme proti environmentu, ktorý je chudobný na pohyb. Ako vyzerala fáza vývoja, aké ďalšie kroky máme na pláne a aké sú moje súhrnné poznatky zo sedenia na stoličke Neseda za posledných 20 mesiacov, sa dozviete z podcastu. 

Originál MP3 súbor:
http://podcast.vladozlatos.com/Episodes/Podcast34_NESEDA_aktuality.mp3 

Príjemné počúvanie želá Zlatoš Family.

 

img
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem