Firemné zdravie

Prednáška ORIFLAME

Dňa 18.6.2011 (sobotu) sme spolu s Tinkou v Novom Smokovci (Vysoké Tatry) ako WELLNESS TEAM prednášali pre ľudí z firmy ORIFLAME. Stiahnite si celú prednášku a inšpirujte sa aj vy k lepšej verzii samého seba.

ORIFLAME prednáška

Nie len prednášku, ale aj súťaž a krátku exhibičnú show sme spolu s Tinkou (Wellness TEAM) prezentovali na firemnom dni pre spoločnosť ORIFLAME.

Prednáška trvala takmer 90 minút a čoskoro si ju budete môcť pozrieť aj naživo vo video prezentácií, ktorú vám o pár dní sprostredkujeme. Celá prednáška bola koncipovaná tak, že sa striedali teoretické bloky s praktickými ukážkami cvičenia, ktoré predvádzala Tinka.

Celú prednášku si môžete stiahnuť buď ako PDF dokument (nový acrobat reader možno bude zobrazovať dokument chybne) alebo ako ZIP súbor, ktorý keď si "odzipujete" budete mať prednášku po jednotlivých obrázkoch. Prednášku si stiahnite kliknutím na vybraný typ dokumentu:

Prednáška v PDF formáte (4,95MB)

Prednáška v obrázkovom formate (ZIP) (7,37MB - sťahujte ako súbor)

Čoskoro prinesieme aj sľúbenú video ukážku celej prednášky. Za zmienku stojí fakt, že pre spoločnosť Oriflame nepracujeme, nepredávame ich produkty, ani nie sme inak prepojený s MLM (multi level marketing) podobných spoločností. Oriflame je ďalší firemný klient, ktorý mal záujem o naše služby, aby sme pomohli aj ich zamestnancom stať sa lepšou verziou samých seba. Okrem toho sme ich produkty podrobili čiastočnej kritike aj vďaka možnostiam vyskúšať si ich kvalitu (vid prednáška PDF), aby sa zachovala objektívnosť prednášania. Predmetom prednášky však nebolo hovoriť o produktoch, ale o súvislostiach: zdravie, pohyb, kondícia, telesný tuk, správna použitie doplnkov a ďalšie témy súvisiace s optimálnou životosprávou.

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem