Názory a postoje

Ďakujeme za vašu priazeň

Týmto článkom sa chceme poďakovať vám všetkým, ktorí navštevujete našu web stránku, čítate naše články, lajkujete ich a šérujete nás ďalej. Koľko vás vlastne je a o koľko sa zvýšila naša sledovanosť za posledné 3 mesiace?

Sledovanosť našej webovej stránky neskutočne stúpa

12. mája sme zmenili grafiku našich web stránok a pridali to najdôležitejšie - BLOG. Vývoj nového webu a jeho funkcií trval 9 mesiacov a pre zmenu nás motivovala veľká chuť deliť sa s vami o dôležité informácie, ktoré doteraz získavali len naši klienti.

To sme chceli zmeniť, pretože si myslíme, že inšpirácia musí byť zadarmo. Napokon aj my stojíme len na pleciach všetkých múdrych ľudí, od ktorých čerpáme cenné informácie a snažíme sa nimi najprv riadiť a otestovať ich. Ak prejdú skúškou reality a osvedčia sa nám, stanú sa našimi skúsenosťami a s nimi sa chceme podeliť. Prečo to všetko robíme sme vám prezradili už dávnejšie v našej pracovnej filozofii.

Ako raz povedal slávny Benjamin Franklin:

"Znalosti nie sú osobným vlastníctvom ich objaviteľa, ale spoločným vlastníctvom všetkých. Tak, ako si užívame veľké výhody vynálezov druhých, mali by sme sami byť vďačný za príležitosť slúžiť ostatným našimi vynálezmi a toto by sme mali robiť slobodne a veľkoryso.

Postoj ku kritike, ktorá sa občas vyskytne

Niekedy sa stáva, že aj pri tej najlepšej snahe sa nájdu kritici našej práce. Sú len dve skupiny:
a) konštruktívny kritici za dobro veci,
b) egoistický kritici za samých seba.

Ako sme napísali v článku "Konkurencia, konfrontácia a prekliatie poznaním" aj tu prízvukujeme jedno:

Nevadí nám, ak nás budete kritizovať alebo opravovať nás. Stane sa, že nie všetko vieme najlepšie ako sa dá, ale svoju prácu robíme najlepšie ako vieme. Ak nás budete kritizovať v záujme dobra pre všetkých, aj my radi zmeníme svoj názor a napravíme svoje nedostatky. Tiež sa chceme stať lepšou verziou samých seba.
Ak nás však budete kritizovať egoisticky, nečestne alebo inak manipulatívne, nebudeme sa s vami "priateliť" a ústne si vás podajú aj naši skutoční čitatelia, pretože ten rozdiel je cítiť.
Nie sme žiadny začiatočníci, ale nemáme na druhej strane ani celoživotné skúsenosti, ktoré by nás pasovali za "neomylných".

Ako stúpa naša sledovanosť

Od 12 mája sme začali pravidelne písať rôzne články do nášho blogu. Dodnes (8.8.2011) sme ich napísali presne 93. V tempe nehodláme poľaviť aj napriek tomu, že naše články píšeme zadarmo a nefinancuje ich žiaden tajný sponzor. Píšeme ich z presvedčenia, veríme, že to má pre dobro všetkých veľký význam. V nasledovných riadkoch sa pozrite, ako sa to prejavilo v navštevovanosti:

  • 12. mája - spustenie nového webu
  • 6. júna - 6 príspevkov v blogu = 270 unikátnych návštev za deň
  • 17. júna - 3 príspevky v blogu = 305 unikátnych návštev za deň
  • 24. júna - 2 príspevky v blogu = 371 unikátnych návštev za deň
  • 4. júla - 2 príspevky v blogu = 451 unikátnych návštev za deň
  • 18. júla - 2 príspevky v blogu = 615 unikátnych návštev za deň
  • 4. augusta - 4 príspevky v blogu = 719 unikátnych návštev za deň

 

Srdečná vďaka vám všetkým

Ďakujeme vám za vašu pozornosť, veríme, že vás nesklameme ani v ďalších mesiacoch. Máme pre vás pripravených stovky nápadov, ktoré sú dôkladne zaznamenané (klik obrázok), takže na ne určite nezabudneme. Pracujeme systematicky už celé roky, aby sme toho stihli čo najviac.

Ak vás napadnú akékoľvek tipy, rady alebo návody, ktoré by ste potrebovali pre zlepšovanie verzie seba samého, neváhajte nás kontaktovať. Radi ich pre vás zhotovíme.


Stiahnite si aj PDF analýzu mesačnej sledovanosti našej web stránky podľa Google Analyticks:

1. Od 1.5. do 1.6.2011 - sledovanosť web (Máj - 2150 unikátnych návštev)
2. Od 1.6. do 1.7.2011 - sledovanosť web (Jún - 3808 unikátnych návštev)
3. Od 1.7. do 1.8.2011 - sledovanosť web (Júl - 6315 unikátnych návštev)

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem