Základné funkcie novej web stránky

So zmenou webu niektoré funkcie zmenili svoje miesto a v nasledovnom článku vám predstavíme ako naša web stránka funguje v novom kabáte.

Hlavné menu nájdete v logu Zlatoš Family

Všetky potrebné informácie, novinky, blogové články, produkty, služby či iné nástroje, to všetko nájdete kliknutím na naše rodinné logo (ZF) v ľavom hornom rohu. Menu sa vám odroluje do strany a vy v ňom môžete listovať. Toto logo s menu na väčších webových rozlíšeniach scroluje dole (stále sa posúva). Pri menších rozlíšeniach logo s celým menu ostáva umiestnené hore.

Funkcia vyhľadávania je v tiež menu

Aj funkciu vyhľadávania nájdete v tomto novom menu. Pozrite sa na obrázok kde je situované. Ak niečo potrebujete dohľadať, použite tento nástroj. 

Nová spravodajská podstránka a sekcia “Začnite TU”

Pripravili sme pre vás dôležitú spravodajskú sekciu, do ktorej umiestňujeme 4 rôzne typy správ. Prvou sú hlavné správy, druhou aktuálne dianie, treťou verejné výzvy a poslednou nové projekty. Táto sekcia dole zobrazuje aj posledné komentáre na webovej stránke. 


Zároveň sme pripravili aj novú sekciu “Začnite TU”, v ktorej vás oboznámime s najzákladnejšími informáciami o nás, o našej práci, o našom poslaní a o poskytovaných informáciách či pravidlách používania webu.  

Osobný účet a jeho menu

Do svojho osobného účtu sa zaregistrujete alebo prihlásite pomocou ikony, ktorá je umiestnená vpravo hore bod gombíkmi “Produkty” a “Blog”. Osobný účet má vlastné menu, ktoré sa objaví hneď vedľa ZF loga. Po kliknutí na toto menu sa vám vyroluje ponuka osobného účtu. Dôležité informácie o funkciách a ponukách osobného účtu nájdete v tejto sekcii

 

O ďalších pripravovaných funkciách na našej webovej stránke vás budeme priebežne informovať. Želáme vám príjemné surfovanie. 

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem