Potraviny a stravovanie

Wellness Protein má anglickú web stránku

Chvíľu to trvalo, ale po čase sa nám podarilo pripraviť špeciálnu webovú stránku pre náš Wellness Protein, kompletne v angličtine. Prečo sme túto web stránku pripravili a ako aj vy môžete využiť informácie, ktoré v nej prezentujeme?

img

Wellness Protein a zahraničné trhy

Možno aj vy patríte k mnohým našim čitateľom, ktorí žijú v zahraničí a dostávali sme od vás otázky o tom, ako by ste sa mohli dopracovať k Wellness Proteinu vo vašej krajine. Zatiaľ pre vás ešte nemáme konkrétne logistické riešenie, ale pripravili sme aspoň vyčerpávajúce prezentačné materiály, ktoré môžu spôsobiť zvýšený záujem o tento produkt aj za hranicami našej krajiny. Možno práve vďaka vám nejaký obchodník prejaví záujem o predaj Wellness Proteinu vo svojej krajine. 

Wellness Protein sa na Slovensku predáva od júla 2012 a každý mesiac zaznamenávame stúpajúcu predajnosť, za čo vďačíme predovšetkým vám. Sme hrdí na to, že sa nám v spolupráci s Kompavou podarilo tento cenný produkt vytvoriť a cítime to aj vďaka vám. Ďakujeme. Veríme, že lepší krok sme ani nemohli urobiť a sme radi, že v spolupráci s Kompavou pokračujeme aj na ďalších zaujímavých produktoch. Cieľom novej web stránky je pokúsiť sa vytvoriť záujem zahraničných obchodníkov o tento produkt, pretože radi by sme pôsobnosť Wellness Proteinu rozšírili aj za hranice našej krajiny. 

Pre túto príležitosť sme pripravili informačne vyčerpávajúcu webovú stránku kompletne v angličtine. Na tejto webovej stránke www.wellnessprotein.com nájdete nasledovné prezentačné pomôcky:

 • prezentačné video v angličtine
 • sumárne informácie o WP v 4 jazykoch (angličtina, slovenčina, maďarčina, poľština)
 • kompletné informácie o WP v angličtine: 
  • informácie pre spoločnosti
  • informácie pre predajcov
  • vyčerpávajúce informácie pre ostatných (základné info, info o kvalite produktu, otázky a odpovede)
 • krátke informácie v angličtine na jednu A4 stranu v PDF formáte (prezentácia)
 • rozšírené informácie v angličtine na šesť strán v PDF formáte (prezentácia)

 

Ak sa domnievate, že okolo vás v zahraničí existujú ľudia, ktorí by o predaj tohto produktu mohli prejaviť záujem, prosím odovzdajte im odkaz na túto webovú stránku, prípadne im pošlite niektorú z PDF prezentácii, ktorú si môžete na tejto webovej stránke stiahnuť. Ďalšie kroky by sme určili vzhľadom na miesto spolupráce, pretože legislatíva je v každej krajine trochu iná.

Možno si naša krajina zaslúži exportovať do zahraničia aj ďalšie produkty (okrem značiek Eset, Sygic, iné), na ktoré sme spoločne hrdí, ktoré dennodenne používame a stali sa súčasťou našich životov. Exportujme kvalitu, na ktorú sme hrdí a zviditeľnime našu krajinu aj pomocou Wellness Proteinu. Tešíme sa na komunikáciu s vami.

 

http://www.wellnessprotein.com

 

marcelko18
Pridané: 10.03.2014, 10:13
Reagovať
Pridané: 10.03.2014, 10:13
Reagovať
Propagacia v zahranici
Ahoj Vlado,

tiez zijem v zahranici a napadlo ma, ze tu chodim okolo par posilovni a zoberiem im vytlacok pdf-ka zo stranky proteinu (mail sa mi nechce na ne hladat, a niektore ho mozno ani nemaju).

A hoci je pdfko v anglictine pekne spracovane, putave a jasne, chyba mi v nom minimalne www adresa na stranku proteinu, pripadne dalsie kontaktne informacie, ktore sice na stranke mas, ale do letaku sa nedostali.

Nie je to problem dopisat tam perom, len som si myslel, ze by ste to mohli upravit a doplnit.

Pekny den.

MarcelPrihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.03.2014, 12:59
Reagovať
Pridané: 12.03.2014, 12:59
Reagovať
Re: Propagacia v zahranici
Ahoj Marcel, problem kontaktov spociva v tom, ze my do zahranicia protein a tycinky neplanujeme predavat. Tuto stranku by si musela zabezpecit Kompava. Na zaciatok informacia postaci a mozno pravy ty budes nositelom nie len myslienky o novych produktoch, ale aj obchodnej prilezitosti. Ak by viac ludi prejavilo zaujem o nase produkty, spojim ta s vedenim Kompavy a potom by ste sa pokusili najst cestu, ako dostat tieto produkty do zahranicia az k tebe...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
dominica
Pridané: 12.10.2013, 10:58
Reagovať
Pridané: 12.10.2013, 10:58
Reagovať
protein
noooo supeeer takze ho budete zasielat do zahranicia ??? :))
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 20.10.2013, 23:00
Reagovať
Pridané: 20.10.2013, 23:00
Reagovať
Re: protein
Do zahranicia sa da posielat aj teraz, len to stoji trochu viacej. Zmyslom web stranky je vytvorit mozny potencialny zaujem o WP v zahranici, kde by sa nasli obchodni partneri.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
dominica
Pridané: 31.10.2013, 00:19
Reagovať
Pridané: 31.10.2013, 00:19
Reagovať
Re: Re: protein
aha rozumiem..naposledy to nebolo mozne ked som sa pytala tak zato ta otazka..vdaka
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem