Životospráva a zvyky

Ako sa zbaviť zlozvykov

Človek za celý svoj život nazbiera desiatky až stovky zvykov, ktoré prepínajú jeho správanie na autopilota. Niekedy je vhodné urobiť si v živote malé "upratovanie" a preveriť, či skutočne všetky zvyky vám pomáhajú žiť život podľa svojich predstáv. Ako to môžete zvládnuť aj vy?

Nový spôsob ako si budovať nové efektívne návyky

Čím viac robíš to čo robíš, tým viac dostávaš to, čo máš. Ak sa vám páči to čo máte, nad zmenou uvažovať nemusíte. Len si dávajte pozor, aby ste neuviazli v komfortnej zóne, kde vznikajú všetky zbytočné zlyhania o pokusy stať  sa lepšiu verziu seba samého. Ak však nie ste spokojný s tým čo máte dnes, mali by ste si urobiť spomínané "upratovanie". 

Náš život si tvoríme tým, čo opakovane robíme. V Českej republike existuje jeden odborník, ktorý sa problematike zvykov venuje a zmenou návykov sa aktívne zaoberá posledné 3 roky. Volá sa Pavel Říha a možno aj vám dokáže pomôcť budovať nové pozitívne zvyky v jeho Škole návykov. Chcete pravidelne cvičiť, jesť zdravšie, skoro vstávať, menej sa rozčuľovať, prestať fajčiť, denne meditovať alebo jednoducho lepšie vychádzať s ľuďmi okolo seba? Týmto a mnohým ďalším oblastiam sa Pavel venuje a teraz pripravil zaujímavý tréningový video program, ktorý môžete začať navštevovať bezplatne. Čo to má spoločné s nami?

Webinár, na ktorom budeme rečniť aj my k téme návyky

Pavel nás oslovil pre spoluprácu na jeho pripravovanom projekte, ktorý už spustil. Ide o internetový seminár (webinár) a my tam budeme spolu s ďalšími odborníkmi ako Aleš Kalina, David Kirš a Mark Džirasa rečniť na tému zvykov. My budeme diskutovať o témach zdravého jedenia, cvičenia a vôbec celkovo o oblastiach životosprávy a možných zvykov. Pavel vytvoril pre túto príležitosť video tréningový program, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy. Úvodná čas programu sa skladá zo štyroch poučných video tréningoch, ktoré sú zadarmo. Súčasťou týchto bezplatných video prezentácií budú aj naše spomínané vstupy o ktorých vás budeme informovať čoskoro.  

Záujemcovia ktorí zvážia, že kurz má pre nich hodnotu, môžu pokračovať ďalej v spoplatnenom obsahu. Ide o 10 týždňový online program o zmene - čiže o tom, ako vedome a dlhodobo budovať nové pozitívne návyky v akejkoľvek oblasti svojho života. Tento program je určený pre všetkých, ktorí chcú niečo zmeniť v oblastiach ako sú zdravie, kondícia, produktivita práce, vzťahy, spôsoby myslenia a čokoľvek ďalšie.

Viac podrobných informácií o tomto projekte nájdete na tejto podstránke. V prípade otázok môžete kontaktovať aj priamo tvorcu programu:

 

Pavel Říha

pav.riha@gmail.com

http://skolanavyku.cz

 

banner-250x250.gif

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem