Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Ako uchrániť investíciu do svojho tela (ne)sedením (doplnenie)

 Ospravedlňujem sa za chybu a pripájam ešte zabudnuté, ale spomínané články dole na odklik, aby ste ich nehľadali po webe.  

-v-

---pôvodné znenie newslettra:

Predstavte si, že patríte medzi ľudí, ktorí sa o svoje telo vzorne starajú. Jasne chápete, že funkčné telo nie je cieľ, ale váš nástroj na sebarealizáciu v tomto živote. Ako si uchrániť svoje telo a investície spojené s jeho zlepšovaním aj počas práce ktorá si vyžaduje sedenie? Ako sa brániť voči degeneratívnemu prostrediu, ktoré je všade okolo nás? Jedným z inovatívnych riešení, ktoré prináša zásadnú zmenu v kultúre pracovného prostredia, je aj naša stolička NESEDA. V nasledovnom článku si môžete pozrieť aj oficiálny video trailer a návod na jej používanie. 

Okrem intenzívnej práci na stoličke NESEDA sme za posledné obdobie:

Príjemný oddychový deň ale aj zvyšok týždňa želajú 
Vlado, Tina a Amelia Zoe

 

Ako si odmerať percento podkožného tuku

Pridal Vlado dňa 16.10.2017 do Články o zdraví | 6 komentárov

Každý nový údaj, ktorý sa o svojom tele dozvieme, nám pomáha robiť lepšie rozhodnutia. Viete koľko na svojom tele nosíte percent podkožného tuku? Hádate alebo to viete presne? Koľko kilogramov tuku by ste mali mať prirodzene (fyziologicky) a koľko kilogramov tuku už máte navyše (nadváha / obezita)? Odpovedáme vám na najdôležitejšie otázky a prikladáme návod, ako si odmerať množstvo podkožného tuku aj u vás doma. 

 

Ako sa naučiť rovnú stojku (tutorial)

Pridal Vlado dňa 01.11.2017 do Články o pohybe | 0 komentárov

Rovná stojka je jeden zo základných pohybových tvarov, ktoré prinášajú obrovské zdravotné i kondičné benefity pre obe pohlavia. Je to však práca na dlhé obdobia, kým svoje telo vytrénujete odolávať ťahom gravitácie, ktorá je jednoducho nekompromisná. Ako metodicky správne nacvičovať stojku vám názorne ukážeme v tomto video návode. 

 

Ako uchrániť investície do svojho tela (ne)sedením

Pridal Vlado dňa 30.10.2017 do Články o pohybe | 2 komentáre

Predstavte si, že patríte medzi ľudí, ktorí sa o svoje telo vzorne starajú. Jasne chápete, že funkčné telo nie je cieľ, ale váš nástroj na sebarealizáciu v tomto živote. Ako si uchrániť svoje telo a investície spojené s jeho zlepšovaním aj počas práce ktorá si vyžaduje sedenie? Ako sa brániť voči degeneratívnemu prostrediu, ktoré je všade okolo nás? Jedným z inovatívnych riešení, ktoré prináša zásadnú kultúrnu zmenu, je aj stolička NESEDA.

 

Nízkosacharidové smoothies vďaka Wellness Proteinu

Pridal Vlado dňa 25.09.2017 do Hlavné správy | 0 komentárov

Prečo si pridávať Wellness Protein do smoothies? Zvýšiť biologickú hodnotu svojho jedla je základná zručnosť, ktorú potrebujú ovládať najmä tí, ktorým záleží na svojom zdraví. Pre tých, ktorí vedia, že zdravé, funkčné, pekné a vitálne telo nie je cieľ ale nástroj na to, aby sa sa mohli sebarealizovať vo veciach, na ktorých im záleží. A prečo by mal byť smoothie práve nízkosacharidový? Pretože pravdepodobne podobný pokrm budete konzumovať cez deň alebo okolo obeda a tú poslednú vec čo si želáte je, aby vás vysoká cukrová nálož jedla uspávala a znižovala vašu produktivitu (mentálna hmla). 

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER