Sledujte edukačný video kurz číslo 2 o životospráve

Získajte sumár našich aktuálnych poznatkov za rok 2015-2016. Náš krátky bezplatný video kurz vám pomôže získať prvé cenné informácie ako optimalizovať svoju životosprávu.

img

Video kurz 2 životospráva a komplexné DVD

V nasledovnom linku si môžete pozrieť naše ďalšie pokračovanie edukačných video kurzov, tento krát na tému životospráva. Celý kurz si môžete pozrieť TU. Video kurz je rozdelený na 5 pokračovaní a pokiaľ vám to stačiť nebude, môžete sa pozrieť aj na naše komplexnejšie DVD, v ktorom nájdete celú 80 minútovú prednášku podporenú o užitočné bonusové materiály. 

Vďaka tomuto DVD získajte rýchly prehľad o základných princípoch, ktoré potrebujete aplikovať do svojej životosprávy pre svoj ďalší posun. Toto koncentrované know-how vám v krátkom čase pomôžeme vytvoriť si lepší manuál na ovládanie svojho tela. V tomto praktickom DVD sme pre vás pripravili aj dva základné režimy dňa, ktoré považujeme za najefektívnejšie. Jeden z režimov poteší aj večných ranných hladošov. Zároveň sa dozviete aj to, aké jedlá si navariť (recepty) a aké cviky cvičiť (tréningový plán a zoznam cvikov). 

 

Chcete vedieť viac?

 

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem