Potraviny a stravovanie

Nová Wellness BAR tyčinka čokoláda

Po troch rokoch od spustenia predaja našej Wellness BAR tyčinky, ktorú sme vytvorili v spolupráci so spoločnosťou Kompava, uvádzame na trh novú príchuť, ktorá vás určite poteší. Okrem vanilkovej príchute si budete môcť od teraz vychutnávať aj čokoládovú príchuť. Máte sa na čo tešiť.

img

Wellness BAR čokoláda

Naše “technologické avokádo” (takto voláme túto našu tyčinku) sme obohatili o novú príchuť čokoláda. A hoci avokádo je nepochybne zdravšia voľba, mnohí z nás musia myslieť aj na praktickú stránku života a tú nám už 3 roky uľahčujú Wellness BAR tyčinky. Pôvodne iba vanilková príchuť je teraz obohatená aj o čokoládovú a my veríme, že si ju zamilujete. A hoci mne osobne sa ešte ani po trochu rokoch a priemerne 20-tich tyčinkách skonzumovaných mesačne táto vanilková chuť ešte nezunovala, aj tak sa na toto spestrenie teším. Veríme že aj vy si túto drobnú zmenu spolu s nami vychutnáte pri náročných cestách alebo dňoch, kedy potrebujete zdravší a kvalitný snack, ktorý má tie správne fyziologické účinky. 

A čo je to Wellness BAR? (ak náhodou neviete)

Wellness BAR je proteínovo - tuková tyčinka s nízkym obsahom sacharidov. Je to zdroj energie s vysokým obsahom základných stavebných a výživných látok na energiu, výživu a regeneráciu organizmu. Proteínovo - tuková tyčinka obsahuje špeciálnu zmes  proteínov, zdravých tukov a vlákniny, s nízkym glykemickým indexom a prebiotickým charakterom. Čo viac si želať? Ak nemáte čas cez deň na zdravé potraviny, touto tyčinkou nič nepokazíte, práve naopak. Zasýti vás na 3-4 hodiny a pri jej tvorbe sme sa pokúšali priblížiť nutričnému zloženiu takých zdravých potravín, ako je napríklad avokádo, či iné tukovo-bielkovinovo-vláknité potraviny. Kvalitné a skutočné potraviny si doprajte najmä na večeru a túto tyčinku pribaľte ráno na cestu i necestu so sebou ako spoľahlivého partnera, ktorý sa dôsledne postará o vaše telo (fyziologický efekt). 

O starosť čo do úst pri plnom nasadení máte postarané. Želáme vám dobrú chuť a plnú koncentráciu na dôležité veci vo vašom živote. 

 

Tyčinku si môžete v našom obchode zakúpiť TU po 21 kusov (kartón) alebo aj 7 kusov naraz.

 

juriss
Pridané: 30.11.2016, 12:47
Reagovať
Pridané: 30.11.2016, 12:47
Reagovať
zloženie
Co pre boha robi palmovy tuk vo Wellness bare??? :-O
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 01.12.2016, 12:58
Reagovať
Pridané: 01.12.2016, 12:58
Reagovať
Re: zloženie
Sam som bol v soku ked si to napisal, skor som tomu neveril a na strankach kompavy je to naozaj napisane. Prave som si kvoli tomu volal s pani Komorechovou (majitelka Kompavy, s ktorou vsetko spolocne vyvijame) a ta mi povedala, ze sa jedna o zapisnu chybu a niekto sa zial pomylil. V tycinke nie je palmovy ale KOKOSOVY tuk. Na dalsich obalovych materialoch by uz tato chyba mala byt opravena. Ved to by predsa nedavalo zmysel :) ...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
juriss
Pridané: 01.12.2016, 21:11
Reagovať
Pridané: 01.12.2016, 21:11
Reagovať
Re: Re: zloženie
No to mi odlahlo:D
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem