Inovovali sme náš obchod bioeshop.sk

Už dlhé roky sme používali starý operačný systém v našom internetovom obchode bioeshop.sk. Nastal čas, aby sme ho inovovali a vám v tomto článku prinášame dôležité informácie o zmenách. Ak patríte medzi našich zákazníkov, ktorí náš internetový obchod využívajú, čítajte prosím ďalej.

Aktualizácia internetového obchodu bioeshop.sk

Dňa 18.10. 2013 sme spustili novú verziu nášho internetového obchodu. Vymenili sme grafiku za novšiu, ale najvýraznejšie zmeny sa udiali vo vnútry systému. Fungovanie eshopu sme priamo spojili s našim hlavným webom vladozlatos.com. Vďaka tomu sa môžete od teraz prihlasovať s rovnakými registračnými údajmi na oba portály (vladozlatos.com aj bioeshop.sk). Ak máte založený účet na jednom z týchto portáloch, odteraz vám prihlásenie bude fungovať na oboch, pretože aj bioeshop.sk aj vladozlatos.com majú spoločný účet pre užívateľov. Celá história objednávok, ktorú ste na bioeshop.sk u nás urobili, sa presúva do tohto spoločného osobného účtu a platia aj rovnaké prihlasovacie údaje, aké ste mali doteraz. Ak by ste mali nejaké ťažkosti s novým prihlasovaním, prosím kontaktujte nás.

 

Čo je nové na bioeshop.sk

  • ponúkame ešte menší počet produktov ako naposledy (čítajte prečo)
  • ponúkame bezplatné publikácie na stiahnutie ku každému nákupu
  • ponúkame novú poradňu
  • predávame naše WELLNESS produkty, ktoré sme vytvorili
  • spojili sme možnosť prihlasovať sa cez jeden účet na oba internetové portály s tými istými prihlasovacími údajmi (bioeshop.sk aj vladozlatos.com)

Čo sa nám nepodarilo uskutočniť

V rámci internetového obchodu sme plánovali spraviť funkciou, ktorou by sme dokázali združiť nákupy z produkty.vladozlatos.com a bioeshop.sk do jednej objednávky, aby sme vám uľahčili prácu a znížili náklady na poštovné. Žiaľ, z technických, účtovných a iných dôvodov sa nám tento krok nepodaril uskutočniť. Pokúsme sa v budúcnosti zapracovať aj na tomto nedostatku. Oba obchody pracujú od seba oddelene (jeden expeduje z Nitry a druhý zo Senca). Oddelene pracujú aj operačné systémy internetových obchodov, na ktoré sú naviazané iné účtovné operácie (a iné bankové účty).

V každom prípade veríme, že inovácia je krok smerom k lepšiemu a budete s našim servisom ešte viac spokojný, ako doteraz.

  

mirekz
Pridané: 17.11.2013, 11:47
Reagovať
Pridané: 17.11.2013, 11:47
Reagovať
,..
alebo taky ornithin
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
mirekz
Pridané: 17.11.2013, 11:11
Reagovať
Pridané: 17.11.2013, 11:11
Reagovať
tribulus
cau vlado preco ho nemas v ponuke v tvojom bio shope
http://doplnky-fitness.sk/kompava-tribulus-terrestris-120-kapsli?filter_name=Tribulus%20Terrestris
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 26.11.2013, 23:32
Reagovať
Pridané: 26.11.2013, 23:32
Reagovať
Re: tribulus
A naco? Idem cestou mensieho vyberu, okrem toho nie vsetko co je na trhu je skutocne aj potrebne.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem