Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Vyrovnajte svoje bolestivé telo cvičením

Ako zmobilizovať svoju ubolenú telesnú schránku či už z nadmerného cvičenia alebo naopak z nedostatku cvičenia? To je predmetom nášho nasledovného článku. Zároveň sa vám chceme skromne pochváliť, že za posledné obdobie sme dokončili 3 naše vlastné produkty, ktoré vám taktiež predstavíme v nasledovných článkoch. Úprimne veríme, že mnohé z nich vám pomôžu stať sa lepšou verziou samého seba.

Príjemný zvyšok týždňa želajú

Vlado, Tina a Amelia Zoe 

Vyrovnajte svoje bolestivé telo cvičením

Pridal Vlado dňa 06.05.2014 do Články o pohybe | 27 komentárov

Zdá sa vám že niekedy, keď moc trénujete, tak potrebujete vyresetovať svoje nastavenie svalov, aby nevznikali disbalancie či rôzne preťaženia? A čo neustále sedenie za počítačom či volantom auta? Nespôsobujú vám stuhnutosť svalov či iné komplikácie? Čo takto vyrovnať sa správnym cvičením?

 

Nové DVD pre ženy už v predaji

Pridal Vlado dňa 28.04.2014 do Články o pohybe | 25 komentárov

Predstavte si, aké by to bolo mať k dispozícii nie len skvelé tréningové jednotky, ale aj skvelý plán, ktorý vás prevedie z bodu A do bodu B. Práve na to sme sa zamerali v našom novom cvičebnom DVD pre ženy 2. Okrem tréningových jednotiek v ňom získate aj niečo veľmi zaujímavé. O čo ide?

 

Pripravte si zdravé koláče ku káve

Pridal Vlado dňa 01.05.2014 do Články o zdraví | 41 komentárov

Už to nepotrvá dlho a mnohé kaviarne či cukrárne pochopia, že ich zákazníci by si radi pochutnali aj na zdravých koláčoch, ktoré im prestanú spôsobovať závažné metabolické poškodenia. Už to nepotrvá dlho a my všetci sa začneme pozerať na jedlo ako na iný zdroj energie, z ktorej buď profitujeme, alebo prehrávame na plnej čiare. Čo si vyberáte vy?

 

Nový produkt: 100% Panenský kokosový olej

Pridal Vlado dňa 14.04.2014 do Hlavné správy | 37 komentárov

Od začiatku apríla 2014 sme začali predávať 100% panenský kokosový olej v BIO kvalite. Tento olej sa vyznačuje aj tým, že na obale má naše rodinné logo. Ide o produkt, ktorý je výsledkom našej neutíchajúcej iniciatívy za poctivé potraviny, ktorých je na našom trhu tak žalostne málo.