Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Nevymieňajte svoje zdravie za špičkové fyzické výkony

 

Ako sa neprepracovať športom k trvalej invalidite? O tom je náš dôležitý článok, ktorý v tandeme dopĺňa aj článok o tom, prečo je vhodné cvičiť doma a zvyšovať tak svoju fyzickú zdatnosť bezpečným a primeraným spôsobom.

V ďalšej téme sa sústredíme na napĺňanie svojho osobného potenciálu. A pre niektorých z vás bude zaujímavá aj ponuka na spoluprácu s našim webmastrom. A aby tieto dni neboli málo vzrušujúce, tak po vyše roku práce dokončujeme všetky potrebné prípravy, ktoré predchádzajú spusteniu predaja dlho očakávaného nového produktu, ktorý pripravujeme v spolupráci s firmou Kompava. Tam vám podrobné informácie predstavíme už čoskoro a máte sa na čo tešiť.

Príjemný zvyšok týždňa vám želajú

Vlado, Tina a Amelia Zoe

Nevymieňajte svoje zdravie za špičkové fyzické výkony

Pridal Vlado dňa 14.08.2015 do Články o pohybe | 18 komentárov

Dnes oceňujeme najmä tých, ktorí dosahujú maximálne fyzické výkony a môžu sa pochváliť nejakým prívlastkom začínajúcim “NAJ”. Aké problémy môžu byť spojené s týmto životným prístupom? Kto za to platí najväčšiu daň (bolesť, invalidita, iné)? Na otázky sa pokúšame odpovedať nasledovným článkom.

 

Zvýšte fyzickú zdatnosť domácim cvičením

Pridal Vlado dňa 05.08.2015 do Články o pohybe | 16 komentárov

Prečo chodiť do fitness centra, keď telocvičňa môže “prísť za vami” priamo domov? Ako si doma vybudovať vlastné pohybové “centrum” v cene jednej ročnej permanentky? Spoznajte kultúru pohybu, ktorá vám za NO EXTRA TIME zvýši fyzickú zdatnosť i funkčnú silu.

 

Napĺňajte svoj potenciál rýchlejšie

Pridal Vlado dňa 27.07.2015 do Články o zdraví | 16 komentárov

Za desať rokov každý z nás niekam dôjde. Otázkou je kam? Kým sa stanete? Ako budete žiť? Čím prispejete spoločnosti? Akou vyzretou osobnosťou sa stanete na ceste za svojimi cieľmi? 

 

Hľadáme na spoluprácu $web friendly ľudí

Pridal admin dňa 30.07.2015 do Hlavné správy | 0 komentárov

Hľadáme šikovných ľudí na spoluprácu pre rôzne pozície súvisiace s tvorbou www stránok. Team ľudí, ktorí tieto pozície hľadá je ten istý, čo pripravuje tieto webové stránky (vladozlatos.com)