Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Nepodliehajte ilúziám vo výžive a životospráve

Ako je to možné, že čím viac toho o výžive vieme, tým viac sme zamotaní a zmätení? Dokonca aj odpovedať na jednoduché otázky typu: "čo mám jesť pred / po tréningu?" sa zdá nekonečne komplikované. Dôvod? Jednoduchý. Nevieme vzhľadom na čo / koho a v porovnaní s čím (napríklad laboratórnymi výsledkami). Ak nepoznáme individuálne zvláštnosti daného človeka tak nevieme, aké efekty je potrebné v jeho tele výživou (alebo pohybom) spôsobiť a teda každá všeobecná rada môže viac uškodiť ako pomôcť. Na túto problematiku odpovedá náš veľmi dôležitý článok vďaka ktorému možno prestanete podliehať ilúziám o správnosti svojho životného štýlu. Po prečítaní pochopíte prečo. 

Ďalej si prezradíme aké poznáme možnosti ak sa chceme zbaviť celulitídy, ukážeme si najťažšie kliky na svete a zoznam tém obohatíme aj o úvahy o tom, aké máme možnosti pri rozhodovaní o našej krajine. Príjemný štart do týždňa želajú:

Vlado, Tina a Amelia Zoe

 

 

Nepodliehajte ilúziám vo výžive a životospráve

Pridal Vlado dňa 16.03.2015 do Články o zdraví | 124 komentárov

Zbierať o sebe rôzne dôležité informácie, je nekonečne dôležitý proces v optimalizácii zdravia i životosprávy. Slovo “optimálne” by však nemalo byť len nejaký ďalší abstraktný pojem. Ak nechceme podliehať tradičným ilúziám, musíme mať istotu, že náš životný štýl nám prospieva a nie naopak. Ako to urobiť?

 

Zbavte sa celulitídy len za 45 minút

Pridal Vlado dňa 21.02.2015 do Články o zdraví | 63 komentárov

Aké objektívne faktory vám bránia zbaviť sa tohto rozšíreného problému? Tento pojem straší každú jednu ženy od mladého veku a je zdrojom nejednej depresie. Ako sa tohto problému natrvalo zbaviť bez toho, aby ste podliehali ilúziám a opäť skĺzli do roviny pokusu a omylu, ktorí vedie len k ďalším neúspechom?

 

Rozhodujme o našej krajine spoločne

Pridal Vlado dňa 13.02.2015 do Články o zdraví | 4 komentáre

Dnes žijeme v časoch, kedy by sme sa mali opierať o vzdelanosť a úsudok tých, ktorí si ich poctivou praxou budovali dlhé desaťročia. Ak takéto niečo prirodzene existuje v konkurenčnom a podnikateľskom prostredí, prečo by to nemohlo platiť aj na celú našu krajinu? Na tieto a mnohé ďalšie otázky odpovedá pán Ján Janso. 

 

Zvládnite najťažšie kliky na svete

Pridal Vlado dňa 20.04.2015 do Články o pohybe | 8 komentárov

Niektoré fyzické výkony sú výsledkom dlhotrvajúcej všeobecnej prípravy a na niektoré je potrebné trénovať extra. Skúste uhádnuť, či sme sa pre nasledovné výkony nejako špeciálne pripravovali (trénovali).