Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Želajme si iné Vianoce a triezvejší nový rok

 

Naše vnútorné bohatstvo je niečo, čo môžeme darovať a tvoriť vo svojom vnútri po celý rok. A hoci podstata týchto sviatkov je v darovaní, nie všetko čo si dnes darujeme, nám vnútorné bohatstvo skutočne pomáha vytvárať. Skreslené ponímanie týchto dní spoznáte až v situáciách, kedy sa pri bežnom nákupe potravín stretnete nie s desiatkami či stovkami, ale s tisíckami spoluobčanov na jednom mieste. Tí vo vianočných tranzoch kupujú hordy nepotrebných tovarov a vecí, ktorými plánujú vzorne obdarovať svojich blízkych len preto, že prišli sviatky. Na hodnotách Vianoc nie je nič zlé a veríme, že tento sviatok má svoje opodstatnenie. Len sa domnievame, že príležitosť niečo darovať sa nám ponúka nie len počas sviatkov, ale aj počas celého roka. Najlepšie je, ak vieme darovať niečo, čo nám pomáha budovať naše vnútorné bohatstvo a nie len to materiálne, ktorého hodnota tak rýchlo pominie. Počas cesty životom na Zemi sme tu len v "podnájme" a všetko fyzické čo nadobudneme, si so sebou nevezmeme. Veríme, že je dôležitejšie venovať viac pozornosti práve vnútorným hodnotám, ktoré tu po nás môžu ostať aj potom, ako odídeme.

Na Vianoce ale aj do nového roka vám preto želáme:


Veríme, že naše želania vás posilnia a povzbudia vydať sa správnym smerom. Veríme že budovať vlastné vnútorné bohatstvo je dôležitejšie, ako budovanie prázdnej duše ktorá túži po hmotných veciach ktoré pominú. Veríme, že hľadať a používať tie najlepšie myšlienky pomáha budovať lepší svet okolo nás. Náš svet je taký, aké sú naše myšlienky, preto si ich citlivo vyberajme a žiarlivo strážme to, čomu dovolíme vstúpiť do svojho tela, mysle i duše. Z týchto myšlienok sú potom utkané naše sny i celý náš svet.

Želáme vám, aby ste lepšie spoznali sami seba a cestu k svojim vnútorným hodnotám.
Želáme vám príjemné sviatky a úspešný rok 2014, v ktorom budú vaše myšlienky iba pod vašou kontrolou.

Vlado, Tina a Amelia Zoe

-v-

Želajme si iné Vianoce a triezvejší nový rok

Pridal Vlado dňa 26.12.2013 do Hlavné správy | 1 komentár

Počas týchto dní sa každý z nás stará o svojich blízkych trochu viac ako inokedy. Všetci si navzájom prajeme pokoj, lásku, úspech, zdravie a iné dobré veci, na ktoré po väčšinu roka často zabúdame. Dovoľte, aby sme vám k týmto dňom aj my niečo popriali úprimne a od srdca.

 

Zbavte sa ilúzie s názvom zdravá výživa

Pridal Vlado dňa 20.12.2013 do Články o zdraví | 21 komentárov

Dnešný pojem "zdravá výživa" je už natoľko skloňovaný a tiež natoľko zdeformovaný, že mnohí ľudia podliehajú ilúziám o tom, že vedia čo je to zdravá výživa. Zaujímavé je, že i napriek týmto "zdravým" informáciám, sa v realite o seba nevedia postarať (tučnota, choroba). Čo ak všetko, čo dnes o zdravej výžive vieme, je tak trochu inak?

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER