Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: vaše telo je váš nástroj

Dobrý deň, ahojte.

Dnes je starostlivosť o telo pravidelná téma o ktorej nie len že stále čítame rôzne články, ale ktorá sa nám sama preháňa hlavou viac ako často. Nasledujúce články vám majú pomôcť pochopiť aké postoje by sme k svojmu telu pestovať nikdy nemali a prečo je naše telo taký skvelý nástroj na dosahovanie šťastia i úspechu. Ďalej si vymenujeme 15 najdôležitejších zvykov, ktoré by ste si mali začať postupne pestovať ak ich ešte nedodržujete a na záver, najmä pre dámy, ponúkneme sériu spevňovacích cvičení, ktoré sa z ľahkosťou dajú realizovať doma bez akýchkoľvek pomôcok i drahých pernamentiek.

Príjemný začiatok pracovného týždňa všetkým želajú

Vlado a Tina

Základy životosprávy a zvyky

Pridal Vlado dňa 10.10.2011 do Články o zdraví | 17 komentárov

Naše postoje tvoria nie len to, ako naše telo vyzerá, ale utvára aj naše zvyky. Ktoré zvyky by sme si mali pestovať, aby sme nášmu telu dopriali to, čo potrebuje? Môžu nám dobré zvyk pomôcť dosiahnuť zmeny po ktorých tak veľmi túžime? Inšpirujte sa nasledovnými 15-timi zvykmi.

 

Postoj k životu, ktorý vás môže zničiť

Pridal Vlado dňa 10.10.2011 do Články o zdraví | 0 komentárov

Niekedy sa stáva, že pre druhých obetujeme viac energie a úsilia ako pre seba. Najčastejšie sú to ženy, ktoré pre svoje deti a rodinu chcú len to najlepšie, ale na seba zabúdajú a majú na to dobrú výhovorku: "nemám na seba čas". Je však tento postoj skutočne správny?

 

Telo ako skvelý nástroj

Pridal Vlado dňa 10.10.2011 do Články o zdraví | 3 komentáre

Naše telo nás sprevádza od narodenia až po smrť, či sa nám to páči alebo nie. Telo môže fungovať ako skvelý nástroj na dosahovanie cieľov, no ak sa však o svoje telo nepostaráme, môže sa stať záťažou, ktorá nám bráni dosahovať pocity šťastia i úspechu. Ako postupovať aby sa to nestalo?

 

Efektívne cvičenie pre ženy

Pridal Vlado dňa 10.10.2011 do Články o pohybe | 4 komentáre

Cvičiť sa dá kdekoľvek, aj doma. Domáce cvičenie si vyžaduje pevnú vôľu, motiváciu a chuť neustále zlepšovať aktuálnu verziu seba samej. Okrem správnej výživy sú k dispozícií aj efektívne cvičenia, ktoré môžete absolvovať na jednom metri štvorcovom. Inšpirujte sa nasledovným súborom cvikov.

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER