Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Proteínové tyčinky - luxus či užitočnosť?

Existuje veľké množstvo výživových doplnkov pre športovcov, ktoré sa svoju hodnotu pokúšajú dokázať svojim zákazníkom. V nasledovnom článku vás naučíme, ako sa pozerať na reklamné a marketingové "ťahy" výrobcov. Dnes si konkrétne posvietime na výrobcov proteínových tyčiniek.

Ďalej sa budeme venovať opäť Wellness Proteinu a základným otázkam a odpovediam, ktoré nám naši zákazníci položili najčastejšie. V ďalšom článku si budete môcť otestovať výkon i funkcie celého svojho tela a zároveň sa porovnať s fyzickou zdatnosťou všetkých členov telocvične Skill LAB. No a na záver pre mladých tu máme prvých 5 video návodov ako sa naučiť vybrané akrobatické prvky.

Príjemný začiatok týždňa vám želajú
Vlado, Tina a Amelia

Proteínové tyčinky - luxus či užitočnosť?

Pridal Vlado dňa 08.08.2012 do Články o zdraví | 16 komentárov

Určite ste ich neraz konzumovali. Ako vám proteínové tyčinky chutili? Isto vás potešili svojou sladkou chuťou. Sú ale proteínové tyčinky tak veľmi užitočná pomoc pre športovcov alebo ľudí s nadváhou? A je vôbec vhodné konzumovať tieto tyčinky napríklad po tréningu?

 

Wellness Protein, otázky a odpovede

Pridal Vlado dňa 08.08.2012 do Články o zdraví | 119 komentárov

Na základe komunikácie s mnohými z vás, sme sa rozhodli vypracovať najčastejšie sa vyskytujúce otázky a spracovali k nim patričné odpovede. Ak by vás napadli aj ďalšie zaujímavé otázky, ktoré sa týkajú Wellness Proteinu, pokojne nám ich napíšte do komentov.

 

Otestujte výkon a funkcie svojho tela

Pridal Vlado dňa 10.08.2012 do Články o pohybe | 0 komentárov

Nepotrebujete na to žiadne pomôcky ani zvláštne prostredie. Zvládnete to dokonca aj sami doma, pretože v tomto teste si overíte funkčný výkon svojich šliach, kĺbov a svalových prepojení. Ide o netradičný test toho, čo dokáže utiahnuť vaša kostra a kostrové svalstvo. Ste pripravený?

 

Skill LAB akrobatické tutorialy 1-5 diel

Pridal Vlado dňa 02.08.2012 do Články o pohybe | 0 komentárov

Naučte sa spolu s nami akrobatické prvky, ktoré sa vyučujú v telocvičniach Skill LAB. Spolu s Dávidom Chudým a Bandy Studio, pripravujeme sériu 65-tich tutorialov, ktoré vám pomôžu zlepšiť alebo naučiť sa základné akrobatické prvky. Prvých päť si môžete pozrieť už teraz.