Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Konzumujte sladkosti v správnom čase i množstve

Konzumácii sladkostí sa dnes len málo kto vyhne. Platí však pravidlo, že sladkosti nemusia byť len samé prázdne kalórie a celá vec sa dá zachrániť správnym načasovaním i množstvom. Detaily vám prezradí náš článok s návodom ako na to. 

Ďalej si povieme ako dopadla naša verejná diskusia s Dr. Bukovským a Dr. Pijákom. Ďalší podobný event bez Dr. Bukovského bude už teraz v stredu (8. júla) a tento krát bez ego rečí, čiže len o skutočne výživných informáciách.

Aktuálne finišujeme aj s prípravou kľúčového produktu s Kompavou, ktorý spôsobí malú metabolickú revolúciu. A aby toho nebolo málo, pre rodákov z Nitry spúšťame v reštaurácii Hoffer zdravé menu (zatiaľ iba ako donáška), ktoré neskôr bude súčasťou aj bežného menu v reštauráciách. Máte sa na čo tešiť.

Príjemný slnečný víkend želajú

Vlado, Tina a Amelia Zoe

Konzumujte sladkosti v správnom čase i množstve

Pridal Vlado dňa 24.06.2015 do Články o zdraví | 42 komentárov

Sladkosti sú neodmysliteľnou súčasťou nášho života. Ani v minulosti to nebolo inak. Od čias našich predkov sa však zmenil druh kalórií ktoré konzumujeme, a v posledných asi päťdesiatich rokoch aj kvalita samotných potravín. Ako aj napriek týmto zmenám si dopriať sladkosti tak, aby v našom tele spôsobovali čo najmenší metabolický stres?

 

Ako dopadla diskusia: Zlatoš, Bukovský a Piják (video)

Pridal Vlado dňa 29.05.2015 do Hlavné správy | 16 komentárov

Tí, ktorí ste boli osobne, viete ako to dopadlo. Ak ste neboli, pozrite si nasledovný video záznam. Zo záznamu si urobíte vlastný úsudok aj keď v blog sfére a na sociálnych sieťach dodatočná diskusia a názorová inakosť praskala vo švíkoch.

 

Finišujeme s prémiovým produktom od Kompavy, aký sme tu ešte nemali

Pridal Vlado dňa 19.06.2015 do Hlavné správy | 10 komentárov

Po dlhých mesiacoch vývoja, kombinovania a testovania na rôznych športovcoch, sa blížime do cieľa. Už čoskoro do sveta vypustíme unikátny prémiový produkt, ktorým opäť zvýšime štandardy, ktoré kladieme na funkčnú a doplnkovú výživu. Chcete vedieť viac?

 

Zdravé menu pre reštauráciu Hoffer (Nitra)

Pridal Vlado dňa 30.06.2015 do Hlavné správy | 10 komentárov

 Je to dávno, čo sme oslovili reštauráciu Hoffer na spoluprácu k príprave zdravého menu. Uplynuli tri roky a nám sa vedenie opäť reštaurácie ozvalo samo od seba, že nadišiel ten správny čas na zostavenie menu pre zákazníkov, ktorí si to už vyžadujú.