Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: 2-mesačný online program: Trvalé schudnutie nie je náhoda

O tom, že trvalé schudnutie nie je vecou náhody ani skratiek, už mnoho našich skalných študentov a čitateľov vie. V spolupráci s externým partnerom sme na túto tému spracovali špeciálny 2-mesačný online program, ktorý vás krok za krokom navedie ako si zmeniť životosprávu, prostredie v ktorom žijete, výživu i pohyb tak, aby ste schudli s trvalým efektom raz a navždy. Viac podrobných informácií nájdete TU

Ďalej v rámci nášho blogu vám prinášame informácie o tom, prečo by ste sa mali radšej vyhnúť škriabaniu akýchkoľvek vyrážok na tele. Článok odporúčame len ak máte silnejší žalúdok. Ďalej sme otvorili aktuálnu tému prečo je dobré sa konštruktívne kritizovať a ako viesť kultúrnym spôsobom spor (hádku). Vyspovedali sme profi skupinu fitness nadšencov, ktorý 2 mesiace testovali náš Protein Premium Energy produkt v tréningovom procese. Ak vás zaujíma spôsob, akým zvýšiť aj o 50% výdrž na tréningu, nemali by ste si to nechať ujsť. A na záver sme pripravili inštruktážne video a plagát o tom, ako efektívne cvičiť na gymnastických kruhoch.


Veľa pozitívnej energie pre zvyšok týždňa vám želajú

Vlado, Tina a Amelia Zoe

Vyhnite sa škriabaniu akýchkoľvek vyrážok na tele

Pridal Vlado dňa 26.01.2016 do Články o zdraví | 14 komentárov

Tento článok je iný ako ostatné, ale bude rovnako poučný. Hovorí o tom, ako sa z obyčajného “pupáku” na koži (u mňa na bicepse) môže stať extrémne veľký absces (opuch končiaci na chirurgii). Nasledovný článok a obrázky neodporúčam ľuďom so slabším žalúdkom.

 

Vytvorme si zručnosti pre vedenie kultúrneho sporu

Pridal Vlado dňa 01.02.2016 do Články o zdraví | 20 komentárov

Určite ste sa aj vy neraz pristihli v situácií, kedy ste si uvedomili že nedokážete s druhou stranou viesť spor tak, aby ste sa navzájom nie len rešpektovali, konštruktívne kritizovali, ale aj posunuli a zlepšili navzájom. Prečo v našej krajine nevieme kultúrne viesť spor a kto nám v tom bráni?

 

Ako používať Premium Energy vo Fitness a Kulturistike

Pridal Vlado dňa 02.02.2016 do Články o pohybe | 0 komentárov

Vyše dva mesiace sme experimentovali s atlétmi, ktorí sa venujú fitness a kulturistike. Aké postrehy zaznamenala majsterka sveta Laura Takácsová a jej tréner Andrej Homola z GouGymu z Prievidze spolu s ďalšími zverencami? To vám sami prezradia z nasledovného video rozhovoru. 

 

Cvičte na gymnastických kruhoch a budujte funkčnú silu

Pridal Vlado dňa 09.02.2016 do Články o pohybe | 7 komentárov

Gymnastické kruhy patria k najefektívnejším pomôckam na funkčné precvičovanie tela od pása hore. Pravdepodobne lepšiu a zároveň lacnejšiu cvičebnú pomôcku, ktorá by takto komplexne precvičila vaše telo nezoženiete. Ako teda začať cvičiť na kruhoch?