Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: zdravé telo = zdravá sebadisciplína?

Dobrý deň prajeme, ahojte.

Dnes sa pozrieme na veľmi háklivú tému - tučnotu detí. Prečo sa to deje a kto za to môže? Veď všetci veľmi dobre vieme, že pre deti chceme len to najlepšie. No a potom je tu problém nadváhy a obezity dospelých. Klasická fráza: "v zdravom tele zdravý duch", vás môže pri pohľade na ďalšie súvislosti nepekne zaskočiť. Aký tajný vzorec úspechu doň zakódovali naši predkovia? A ako nás táto fráza ochráni po duševnej, charakterovej, fyzickej, zdravotnej i estetickej stránke?

Ak sa predsa s nadváhou a obezitou rozhodnete bojovať, môžete si byť istí, že sa energetickej kríze nevyhnete. Prečo je únava dobrý sluha ale zlý pán sa dozviete z nášho článku taktiež.

Ďakujeme vám všetkým ktorí nás sledujete, píšete komenty a zdielate naše články. Už je nás skoro 10.000 a stále rastieme.

PS: na nový školský rok sme otvorili prvú Parkour & Freerun telocvičňu v strednej Európe. Video prezentáciu si pozrite z nášho článku.

S pozdravom

Vlado a Tina

Parkour a Freerun telocvičňa - video intro

Pridal Vlado dňa 05.09.2011 do Články o pohybe | 0 komentárov

V sobotu sme strávili asi 5 hodín natáčaním video showreeelu v našej novej telocvični Skill LAB v Bratislavskej Petržalke. Osobne mám z natáčania jednu z najväčších svalovíc tohto roka. Ako to celé prebiehalo a aký je finálny výsledok (video) si môžete pozrieť nasledovného článku.

 

Únava je dobrý sluha, ale zlý pán

Pridal Vlado dňa 07.09.2011 do Články o pohybe | 6 komentárov

Únava je prirodzený výsledok tréningového úsilia. Vedieť však zregenerovať svoje sily je umenie. Čo potrebujete vedieť, aby ste stihli zregenerovať? Ako zabrániť pretrénovaniu alebo oslabeniu imunity? A ako dosiahnuť stav, kedy vaše telo bude dobre pripravené na ďalšiu fyzickú záťaž?

 

Ekonomický i psychický dopad obezity

Pridal Vlado dňa 08.09.2011 do Články o zdraví | 0 komentárov

Čo sa skrýva za slovíčka ako sú nadváha a obezita? Prečo majú ťažký dopad na život postihnutého človeka ale aj na celú spoločnosť? Naozaj je oslabené sebavedomie a narušená disciplína tučného tela natoľko "zmrzačená", že pre zmenu stavu nezaberajú žiadne motivácie či varovania?

 

Kto môže za tučnotu detí

Pridal Vlado dňa 30.08.2011 do Články o zdraví | 0 komentárov

Nikto nepochybuje o tom, že rodičia vidia zmysel svojho života najmä v deťoch. Aj vy si iste želáte, aby vaše deti boli šťastné a mali sa lepšie ako vy. Či tomu veríte alebo nie, Vaše deti len vďaka výžive a pohybu môžu vyzerať lepšie, zdravšie a môžu byť dokonca aj bystrejšie.

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER