Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: staneme sa potravinovo sebestačná krajina?

Ako by sme sa mohli stať potravinovo sebestačnou krajinou? Čo nám naša krajina ponúka z pohľadu pôdy alebo vody? Ako nastavenie metabolizmu a výživový smer i životospráva ktoré preferujeme, zapadajú do tohto konceptu? A zo všetkého najdôležitejšie: prečo sa musíme stať pestovatelia trávy, aby sme mohli mať zdravé potraviny, zdravé zvieratá a zdravý environment (prírodu), ktoré neokradneme, nenechávame v nej dlhy (chémia, antibiotiká, umelé hnojivá), ale naopak obohatíme ju ešte viac? 

Pripravili sme pre vás jeden z najdôležitejších článkov vôbec, ktorý vám obohatí víkendové čítanie. Na základe tohto článku našu filozofiu, postoje alebo aj výživové odporúčania pochopíte zo širšej perspektívy. A pre tých z vás, ktorý už náš metabolický protokol používate, vám bude dávať článok o potravinovej sebestačnosti ešte vyšší zmysel. 

Výrazne sa posúvame aj v telocvični SKILL LAB Nitra s celodennou prevádzkou. Od pondelka spúšťame nový trampolínový program, mali sme prvý víkendový spoločný tréning a natočili sériu niekoľkých krátkych videí [1], [2], [3], cez ktoré vám ukážeme ako to v našej telocvični vyzerá dnes a čo tam stvárame. Pohybové programy ktoré v telocvični ponúkame, však nie sú len o lietaní či akrobacii. Postaráme sa aj o tých z vás, ktorí s pohybom len začínate a jednoducho chcete začať niečo so sebou robiť. 

Ďalej vás možno bude zaujímať aj informácia o tom, že najbližšie budeme mať dve verejné prednášky v Brne a v Prahe. Prednášať budeme oi. aj o zisteniach, na sme prišli v rámci našich metabolických výskumov s aplikáciou METFLEX

No a na záver máme pre vás malý článok o tom ako blogovať a prevádzkovať svoj web. Príjemný víkend a pohodu vám želajú

Vlado, Tina a Amelia Zoe

 

Ako sa stať potravinovo sebestačnou krajinou?

Pridal Vlado dňa 29.10.2016 do Články o zdraví | 24 komentárov

Trpíme kolektívnou poruchou príjmu potravy. Len hlúpa kultúra zveruje produkciu dôležitých potravín nevzdelaným jedincom. Súhlasíte s tým, aby sme boli potravinovo závislí od zahraničných producentov? Táto situácia má riešenia. Zistite prečo sa musíme stať pestovatelia trávy, aby sme sa mohli stať potravinovo sebestačnou a hlavne zdravou krajinou. Čítajte však iba na vlastné riziko.

 

Interview ako začať blogovať a prevádzkovať svoj web

Pridal Vlado dňa 19.10.2016 do Hlavné správy | 2 komentáre

Niekoľko krát sme v minulosti odpovedali na otázky ako začať blogovať, prečo vôbec začať alebo akých chýb sa vyvarovať. V nasledovnom zhrnutí vám prikladáme kópiu našich zverejnených odpovedí, ktoré vás môžu v nejakom smere inšpirovať.

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER