Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: Obezita pripravená pre každého z nás?

Za celú evolúcia ľudstva sa naši predkovia "nemali čas" stať tučnými a obéznymi. Podmienky života (príroda, zver, práca, lov, boj, nepriatelia) im nedovoľovali opustiť model nadpriemernej fyzickej zdatnosti z jednoduchého dôvodu - prežitie. Tento model dnes absentuje. Nasledovná séria článkov na pokračovanie, vám pomôže triezvejšie sa pozrieť na problematiku nadváhy a obezity, ktorá je riešiteľná iba v prípade, že problém "uchopíme" novými poznatkami.

Ďalej vám prezradíme ktoré produkty dm drogérie markt používame a ako ich konzumujeme tak, aby sme z nich mali najväčší úžitok. Budeme pokračovať aj druhým dielom mentálnych zákonov ktoré zásadne ovplyvňujú náš život. A pozveme vás aj na letný turnaj v plážovom volejbale, ktorý organizujeme aj tento rok.

Srdečne pozdravujú

Vlado, Tina a Amelia

Obezita pripravená pre každého z nás? (I.)

Pridal Vlado dňa 30.05.2012 do Články o zdraví | 3 komentáre

Nasledovná séria dokumentárnych filmov vám odprezentuje dnešnú realitu globálneho stravovania. Súvislosti vás môžu natoľko šokovať, že chvíľu potrvá kým to rozdýchate. Ako sa to mohlo stať a kto to celé zariadil, vám prezradí nasledovná séria našich článkov na pokračovanie.

 

8.bezne_kozie-maslo

Pridal Vlado dňa 02.07.2015 do Bežne dostupné potraviny (supermarkety, bežné obchody) | 41 komentárov
 

Mentálne zákony a ich vplyv na náš život (II.)

Pridal Vlado dňa 21.05.2012 do Články o zdraví | 8 komentárov

Pokračujeme ďalšími mentálnymi zákonmi, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť náš život. Už viete, že ak si nedáte pozor, denne sú pre vašu myseľ pripravené tisíce podnetov, ktoré vás oberajú o kontrolu nad svojim životom. Viete aký najsilnejší zvyk si môžete na základe tohto poznania vybudovať?

 

Beach volejbalom

Pridal Vlado dňa 28.05.2012 do Hlavné správy | 0 komentárov

Práve prebiehajú v plnom prúde prípravy na ďalší ročník turnaja v plážovom volejbale. Aj tento rok sa môžete tešiť na silný beach volejbalový zážitok v Summer club Incheba. Okrem klasických kategórií uvidíte na turnaji aj zaujímavý exhibičný zápas. Hádajte kto sa exhibície zúčastní.