Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Newsletter: naše produkty v hodnote 800 eur len za 20 eur / mesiac - VIP PREMIUM

Veríme v dôsledných študentov a tých z vás, ktorí svoju optimalizáciu životného štýlu beriete vážne. Vytvoriť si trvalo udržateľnú životosprávu je náročná práca na mnoho mesiacov a každý užitočný nástroj pomáha. A jeden taký nástroj sme pre vás zostavili, v ktorom získate súbory dôležitých myšlienok a praktických postupov na jednom mieste

Všetky naše produkty do roku 2016 ako cvičebné DVD pre mužov i ženy, alebo elektronické publikácie či prednášky sme dali na jednu online platformu. Odtiaľ sú pre vás kedykoľvek dostupné na jeden klik (počítač, tablet, mobil). Na základe mesačného príspevku získavate prístup k 30-tim hodinám video materiálov a k vyše 900 stranám elektronických publikácií. Celá platforma je koncipovaná ako kurz, v ktorom si sledujete čo ste už preštudovali a čo vás ešte čaká. Ku všetkým materiálom sa však môžete opakovane vracať podľa vašej potreby. Zoznam produktov ktoré platforma obsahuje:

Pre verných študentov sme prirpavili za každý ďalší začatý mesiac predplatného bonus v podobe 5-tich recenzií kníh, ktorých máme spolu 60 kusov. Členstvo sa dá predplatiť na mesačnej báze (20 eur) alebo ročnej báze (200 eur). Prístup do online platformy automaticky zaniká keď predplatné zrušíte. Ak vás to zaujalo, viac informácií si môžete preštudovať TU:

https://zlatos-family.teachable.com 


Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER