Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Analýza typológie postavy a sebapoznanie?

Posledné 2 roky sme intenzívne pracovali na vývoji vlastného hardware a software, ktorý nám dovolí analyzovať typológiu postavy (3D sken), ktorá je podľa nás unikátny genetický parameter. Z nasledovných dvoch článkov sa dozviete, čo sme vymysleli, kde sa dá prísť oskenovať (bezplatne v BA / NR) a čo z toho získate vy. Ide o unikátny projekt, kde kombinujeme inováciu, vedu, výskum a snahu vytvoriť obrovskú databázu postáv, ktorá bude unikátna aj vo svete ale aj v otázkach vášho vlastného sebapoznania.

A keď sme pri unikátnosti, smer, aký naberá náš MOVO projekt, je mimoriadne zaujímavý. Rýchlosť, s akou sa nám do projektu hlásia mestá, obce a kompetentné osobnosti (včítane ministerstva), sú mimoriadne povzbudivé. V článku predstavujeme celú víziu projektu, zhruba na najbližších 20 rokov dopredu, ktorá s vami môže rezonovať. Zapojíte sa aj vy? Dejú sa veľmi zaujímavé veci. Stačilo iba 20 rokov konzistentnej práce. V roku 2004 to celé profesijne začalo...


Z rýchlej inšpirácie pre vás máme:

 

Príjemný zvyšok týždňa želá
Zlatoš Family
-v-

 

Čo sa o sebe dozvieš vďaka digitálnej antropometrii?

Pridal Vlado dňa 15.02.2024 do Články o pohybe | 0 komentárov

Vytvorili sme unikátny nástroj, pomocou ktorého ti pomôžeme zistiť aký druh postavy máš, ako vyzerá ideál krásy tvojej typológie postavy (u žien) alebo kde sa bude hýbať tvoj pohybový výkonnostný potenciál (u mužov). Dokončili sme vývoj skenovacej brány a vlastného softwaru, pomocou ktorého sa o sebe dozvieš poznatky ako nikde inde na svete. Zisti ako, kde a kedy sa môžeš oskenovať aj ty. Najbližšie roky bude táto služba bezplatná a my chceme zozbierať minimálne 10.000 skenov do konca roka 2025. Pomôcť nám môžeš tak, že zoberieš so sebou priateľov a známych, ktorí sa prídu oskenovať aj spolu s tebou. Poďme sa spolu pozrieť na to, čo pre teba máme. 

 

 

Ako analýza tvojej postavy ti prispeje k sebapoznaniu

Pridal Vlado dňa 09.02.2024 do Články o pohybe | 0 komentárov

Posledné dve dekády trénerskej praxe (od roku 2004) sa zaoberám základnou trénerskou otázkou: “ako ľudskej bytosti pomáhať nadobudnúť vysoký stupeň všestrannej fyzickej zdatnosti alebo maximalizovať výkon pre či vrcholový šport?” K tejto otázke smerujem zámerne, pretože sa domnievam, že vo svete výkonnostného a obzvlášť vrcholového športu platí hypotéza, že nie my si dobrovoľne vyberáme šport, ale šport si vyberá nás. Prečo? Pretože biomechanické predispozície, aké máme dané genetikou, nás predurčujú k určitým biomechanickým výhodám. Tie sa v jednej športovej disciplíne dajú uplatniť naplno a zabezpečujú pohybovú dominanciu (tzv. talent), zatiaľ čo v inej disciplíne je daná biomechanická predispozícia nevýhodou, či priam diskrimináciou. Ako to budem merať? 

 

Vízia MOVO projektu v blízkej i ďalekej budúcnosti

Pridal Vlado dňa 15.02.2024 do Články o pohybe | 0 komentárov

Mať víziu znamená odvážiť sa snívať za hranicami svojich dnešných schopností aj možností. Nepoznať presnú cestu ale mať v hlave obraz budúcnosti, ktorú si želáme vidieť, cítiť, žiť. Toto je rýchly prehľad toho, kadiaľ sa bude MOVO projekt uberať najbližších 20 rokov. Možno práve ty prispeješ k tomu, aby sa jednotlivé fázy napĺňali rýchlejšie. Takto mne dáva zmysel pracovať na lepšej verzii sveta, v ktorom chceme všetci spoločne žiť spolu s našimi deťmi. Budeš toho súčasťou?

 

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER