Ak sa Vám e-mail nezobrazil správne, kliknite pre zobrazenie online verzie.

Ako sme otvorili s p. primátorom nový MOVO park

Slávnostne sme otvorili už v poradí štvrtý MOVO park, tento krát v Poprade. Pozrite si hneď dve video reportáže, ktoré sme urobili priamo na mieste. Takú krásnu detskú radosť a nadšenie sme už dlho nevideli. Ak sa vám naše projekty MOVO páčia, možno by stálo za to, keby ste sa nám ozvali a prediskutovali by sme, aké máme možnosti budovania MOVO parku aj priamo u vás na škole, v obci či v meste. 

K tomu sme pre vás s Tinou pripravili aj desiaty diel minutiek zdravia, kde sa dozviete viac o tom, čo práve robíme (aké projekty), na akých miestach sme boli (napríklad bio farma Madonan v Bojničkách), čo pripravujeme v projekte Neseda a mnohé iné zaujímavosti.  

Z rýchlej inšpirácie pre vás ešte máme:

 

Príjemný víkend vám praje Zlatoš Family
-v-

Mesto Poprad a nový MOVO park

Pridal Vlado dňa 29.10.2023 do Články o pohybe | 0 komentárov

V meste Poprad vznikol v poradí štvrtý MOVO park, ktorý sme dodnes vybudovali. Iniciátorom celej myšlienky je náš kamarát aj kolega tréner Peter Parízek, ktorý v danej štvrti mesta nielen vyrastal, ale tam pôsobí aj ako učiteľ telesnej výchovy či tréner. Táto vonkajšia učebňa telesnej výchovy mu zvýši kvalitu výchovného procesu počas vyučovania, alebo aj vo voľnočasových pohybových programoch. Bežní ľudia zároveň ocenia, že k dispozícii sú video návody, ako na preliezke správne cvičiť. V dvoch video reportážach sa dozviete viac.

 

 

Minútky zdravia - desiaty diel 11/2023

Pridal Vlado dňa 02.11.2023 do Články o zdraví | 0 komentárov

V dnešných minútkach zdravia sa s Tinou zhovárame o novinkách a zaujímavostiach z našich projektov. Tina s vami pozdiela tipy a triky ako cvičiť vonku na schodoch či ako optimalizovať ženské hormonálne zdravie. Navštívili sme unikátnu bio-farmu v Bojničkách s názvom Madonan, kde sa produkujú najkvalitnejšie mliečne produkty v našej krajine. Navštívte ju aj so svojimi deťmi, pretože čoskoro tam pribudne aj náš MOVO park. Povieme si ako sme otvárali štvrtý MOVO park v Poprade s pánom primátorom. Ukážeme si aktuálne novinky v projekte Neseda a povieme si aj niečo o produktoch Kompava, ktoré vám odporúčame na jeseň.

 

Ktorú oblasť chcete dnes zlepšiť?
BLOG OBCHOD TRÉNINGY KURZ PREDNÁŠKY KONZULTÁCIE VIP PRIHLASOVANIE
Odregistrovať NEWSLETTER