Vlado Zlatoš

Najvýživnejší blog v SR

SEBAPOZNANIE A DUŠEVNÉ ZDRAVIE

Čo je to jadro osobnosti a k čomu mi môže pomôcť? Prečo je dôležitá psychohygiena? Aký je hlavný problém pri nábore ľudí? Prečo by mal každý pracovať na svojom duševnom zdraví? Ako sa vyhnúť negatívnemu vplyvu súčasnej kultúry? V podcaste sa zhováram s psychológom Ľubošom Ďurdiakom a otvárame rôzne zaujímavé témy spojené s duševným zdravým.   

AKO NABERAŤ SVALY PRI LOWCARBE?

Prečo by naberanie svalov malo byť prioritou najmä pre ženy? Prečo by si sa mal vykašlať na svaly? Ako tvoja fyzická predispozícia ovplyvňuje naberanie svalov a pohybové schopnosti? Chceš mať estetické svalstvo alebo aj funkčné telo? Sú naozaj dôležité suplementy? V tomto podcaste rozoberám iný pohľad a formu interpretácie toho, čo znamená “naberať svalovú hmotu” a možno ťa pri počúvaní napadne veta: “konečne, už viac sa nad tým nemusím stresovať…”.

AKÝ JE ZMYSEL TVOJHO ŽIVOTA?

Prečo by si mal vedieť čo je to tukový a cukrový metabolizmus a vedieť s nimi narábať? Prečo by mal byť hlad tvoj priateľ? Ako si nájsť tú správnu životosprávu a nenechať sa zmiasť rôznymi výživovými smermi? Čo nás núti siahať po rôznych stimulantoch či drogách? Ako si čo najlepšie manažovať čas? Čo je základom fungujúceho vzťahu? Pod sa spolu so mnou ponoriť do počúvania podcastu, kde sa dozvieš viac k tejto téme.
Vytvorte vlastný výber správ pre svoj web