Hľadáme novú halu pre Skill LAB Bratislava

V blízkej budúcnosti by sme radi začali realizovať našu predstavu o sťahovaní Skill LABu Bratislava do väčších priestorov, ktoré by nám umožňovali poskytnúť našim cvičencom viac pridanej hodnoty. 

img

Momentálne sme výrazne pokročili v splácaní investície, ktorú sme si požičali na vybavenie aktuálneho Skill LABu v Bratislave na OAIKA Hrobáková 11 a do 12 mesiacov bude investícia úplne splatená. 

Kritériá novej haly pre Skill LAB Bratislava:

  • minimálny priestor 20x10m a viac
  • sociálne vybavenia (WC, sprchy)
  • prevádzkovateľnosť (nie staré a nepoužívané priestory, kúrenie, voda)
  • záujem o dlhodobý nájom alebo odkúpenie haly 

Vízia do budúcnosti

Naša predstava o fungujúcom projekte má širšie pozadie. Radi by sme sa jedného dňa prepracovali k multifunkčnému inštitútu, ktorý dokáže ponúkať nie len fyzické, ale aj intelektuálne tréningy pre ľudí, ktorí radi pracujú na lepšej verzii samého seba. Detaily budeme prezentovať v iných súvisiacich článkoch, ale jedno je isté. Čas a vytrvalosť hrá v náš prospech.

Trvalo nám “len” 10 rokov, kým sme sa prepracovali k životaschopnému projektu (Skill LAB Institute), ktorý si dokáže na seba zarobiť, vie zamestnať ľudí a ponúkať hodnotu, ktorá je žiadaná (tréningové programy a skvelí tréneri - leadri). Túto hodnotu a ponuku budeme neustále rozširovať a veríme, že spolu s ňou budeme rásť aj v priestorových možnostiach, ktoré túto hodnotu umožnia poskytovať. Toto je naša životná cesta, takže čas pre nás nezohráva až takú významnú úlohu, pretože to budeme robiť aj o ďalších 10 rokov, vlastne až do konca života. 

Ak by ste vedeli o vhodných priestoroch v Bratislave, ktoré nie sú adekvátne využívané (budovy vo verejnej správe, polícia, vojsko, iné) a je tu šanca, aby sme ich mohli využiť pre svoje účely, prosím kontaktujte nás (0904 140 305).

 

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem