Názory a postoje

Už je nás skoro 10.000

Aj vďaka vám máme každé ráno chuť skôr vstať a napísať nejaký užitočný článok, ktorý môže pozitívne zmeniť váš život k lepšiemu. Máme chuť robiť správne veci a tiež sa ich snažíme urobiť správne. O tom, či sa nám to darí, hovoria aj čísla sledovanosti našej web stránky.

9570 unikátnych návštevníkov za mesiac August 2011

To je aktuálne číslo sledovanosti našej webovej stránky. Unikátny znamená, že keď si dnes otvoríte našu web stránku, urobíte tak každý deň raz alebo viackrát za mesiac, analytics vás zaráta len jeden krát.

Chceme vám poďakovať za vašu priazeň. Stúpajúca sledovanosť nám dáva mnoho pozitívnej energie a chute do tvorby robiť veci ešte lepšie. Tým ale viac stúpa aj zodpovednosť za to, čo vypúšťame do sveta, preto sa snažíme robiť veci najlepšie ako vieme. Vždy však od vás prijmeme konštruktívnu kritiku, ktorá nás aj celý web (blog) posunie k lepším výkonom.

Preto prosím komentujte naše články a dajte nám vedieť čo si myslíte. Chceme od vás aj námety na články, ktoré vám majú pomáhať stať sa lepšou verziou samých seba. Je vás už takmer 10.000 ľudí, čo pravideľne navštevujete naše web stránky a my si toho ceníme.

Veríme že vás bude ďaleko viac a spoločná komunita porastie aj naďalej.

Stiahnite si aj PDF analýzu mesačnej sledovanosti našej web stránky podľa Google Analytics:

1. Od 1.5. do 1.6.2011 - sledovanosť web (Máj - 2150 unikátnych návštev)
2. Od 1.6. do 1.7.2011 - sledovanosť web (Jún - 3808 unikátnych návštev)
3. Od 1.7. do 1.8.2011 - sledovanosť web (Júl - 6315 unikátnych návštev)
4. OD 1.8 do 1.9.2011 - sledovanosť web (August - 9570 unikátnych návštev)

Ďakujeme vám

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem